Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
muussk

muussk

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 74892
  • Znaleziska 29776
  • Mikroblog 45116
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 31
muussk
muussk 31.05.2026, 17:14:19
  • 3
#mecz Fajnie ze Nowak nie musi tego reklamowac swoja twarza, dzieki trenerze. Swoja droga teraz wiem czemu Kapustka zostal powolany do kadry, ewidentnie do niej pasuje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmateuszj
jmateuszj
31.05.2026, 17:11:47
  • 4
#mecz Kolejny masterclass Kapustki, brawo Selekcjonerze!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 31.05.2026, 17:12:24 via Wykop
  • 1
@jmateuszj: Mlody jest, uczy sie
  • Odpowiedz
Rogogon5
Rogogon5
Rogogon5
17.05.2026, 14:03:34
  • 1
#mecz GKS, Legia i Zaglebie 49 punktow. Kto będzie 5?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 17:49:22 via Wykop
  • 0
@Rogogon5: Jaki czerwony dywan jak oni z Brukbetem maja ciezary xD
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
17.05.2026, 17:30:55
  • 10
Firma, ostatnie 15 meczów
#mecz
marcelus - Firma, ostatnie 15 meczów 
#mecz

źródło: 1000036317

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 17:34:09 via Wykop
  • 3
@marcelus: 19/16 w bramkach, nikt tego nie chce ogladac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fenrisek
Fenrisek
17.05.2026, 17:23:49
  • 0
#mecz przy aucie moze byc spalony?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 17:24:06 via Wykop
  • 2
@Fenrisek: Nie
  • Odpowiedz
quaz2020
quaz2020
17.05.2026, 17:18:24
  • 4
#mecz i to nie jest czerwo? Skad jest ten sedzia? Z warszawy??
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 17:20:12 via Wykop
  • 0
@quaz2020: Za co czerwo jak to nie byl ostatni obronca. Pisze to jak kibic Gieksy wiec wole porazke Legii, ale bez jaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
17.05.2026, 17:09:02
  • 0
Legia w drugiej połowie wygląda, jakby grała w dziesięciu XD #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 17:09:40 via Wykop
  • 2
@camelinthejungle: W Ekstraklasie w 10 to znaczy w przewadze, wiec nie wiem czy sie moge zgodzic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
muussk
muussk 17.05.2026, 17:06:17
  • 1
#mecz Mam wrazenie ze Lechia w drugiej polowie nie potrafi, a Legia nie chce(bo wtedy nie widac ze nie potrafi).
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 16:58:09
  • 13
#mecz Ja podziwiam kibicow Legii ze wiedzac jak gra ich klub, dopisali sobie juz po 3 punkty ze Lechia i Motorem xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quaz2020
quaz2020
17.05.2026, 16:59:32 via Android
  • 7
@muussk i co 5 minut obliczaja szanse i to wrzucaja publicznie a nawet strony tworza co w czasie rzeczywistym oblicza szanse na puchary xD nikt nie robi wiekszego mema z tego klubu niz kibice ktorzy sie nie moga pogodzic ze Legia to juz dawno słaby klub
  • Odpowiedz
Canis___Majoris
Canis___Majoris
17.05.2026, 17:09:14 via Wykop
  • 1
@muussk: Ja im współczuję, zagubieni frajerzy, jesteście przegrywem a nie czymś większym. Waszym sukcesem utrzymanie.
  • Odpowiedz
muussk
muussk 17.05.2026, 16:53:52
  • 1
#mecz A moze by oddac Lechii te 5 punktow w formie 5 bramek w meczu z Legia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 16:52:45
  • 1
#mecz Patrze na Bobcka i Zrelaka, i ewidendnie mamy w Katowicach zlego Slowaka.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 16:04:21
  • 0
#mecz Czemu sedzia namalowal 2 linie, jedna dla Legionistow w murze a druga dla pilkarzy Lechii?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
17.05.2026, 16:06:24 via Wykop
  • 2
@WolnyBLN: właśnie o tym płonie od dwóch dni widzewski twitter :D
keepitreal - @WolnyBLN: właśnie o tym płonie od dwóch dni widzewski twitter :D

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
17.05.2026, 16:07:39 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
17.05.2026, 16:02:20
  • 8
#mecz Chodyna, po co ci głowa? On uja mógł zrobić z tą piłką
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 16:02:49 via Wykop
  • 5
@KebabZostrymSosem: Po co on faulowal xDD
  • Odpowiedz
pq18
pq18
17.05.2026, 15:48:56
  • 1
Papszun to p--------y cudotwórca
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 15:50:18 via Wykop
  • 5
@pq18: Czy ja wiem. Legia ma kadre na gorna polowe tabeli, wiec raczej poprzedni trenerzy byli tragiczni.
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
17.05.2026, 15:46:48
  • 0
Jak to wygląda jakby Legia zrównała się z GKS punktowo, kto będzie miał puchary? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 15:47:45 via Wykop
  • 2
@Abaddon_Profanator: Cos pisali ze Legia.
  • Odpowiedz
muussk
muussk 17.05.2026, 14:43:17
  • 1
#mecz Szkuryn xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 14:40:10
  • 0
#mecz Co ten sedzia? daj ze pograc tym grajka, to nie koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 14:37:42
  • 0
#mecz Vital zobaczyl ze mozna karnego zdobyc i teraz sie bedzie kladl przy kazdym kontakcie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
17.05.2026, 14:35:28
  • 0
#mecz
legia przy remisie gksu wciaz ma szanse na puchary?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk 17.05.2026, 14:35:56 via Wykop
  • 5
@heremorie: Nie, bo musiala by wygrac 2 mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
muussk
muussk 17.05.2026, 14:33:51
  • 0
#mecz Obrona Czestochowy, jak taki ma GIeksa plan na koniec meczu to moze byc ciezko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking