Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym się podzielić pewną kwestią, która od jakiegoś czasu dręczy mnie i wpłynęła na moje samopoczucie w związku. Mam nadzieję, że ktoś z Was może podzielić się swoimi doświadczeniami lub poradą.

Jestem z moją dziewczyną od kilku miesięcy i ogólnie rzecz biorąc, nasza relacja układa się bardzo dobrze. Jednakże, podczas rozmowy na temat eksperymentów łóżkowych, wyznałem, że nigdy nie miałem okazji spróbować seksu analnego, a chciałbym choć raz tego doświadczyć. Tutaj zaczęły się schody. Okazało się, że moja partnerka miała takie doświadczenia z poprzednim partnerem, ale obecnie nie jest zainteresowana powtarzaniem tego, ponieważ nie podoba jej się.

Nigdy nie miałem problemu z faktem, że miałem mniej intymnych relacji niż moja partnerka, ale teraz czuję się trochę przygnębiony tym, że zdecydowała się na takie eksperymenty z poprzednim partnerem, ale nie chce ich powtórzyć ze mną. To sprawiło, że czuję się jakbym był w jakimś stopniu gorszy od niego, co z kolei zmniejszyło moje zainteresowanie seksem. Czuję się trochę zraniony i niepewny w naszym związku.

Czy ktoś miał podobne doświadczenia lub może doradzić, jak poradzić sobie z taką sytuacją? Nie chcę naciskać na moją partnerkę ani jej zmuszać do czegokolwiek, ale to uczucie mnie niepokoi i zastanawiam się, jak sobie z nim poradzić.

#tinder #zwiazki #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 46
@mirko_anonim: poradzisz sobie pod warunkiem, że odsuniesz emocję i podejdziesz do tej sprawy logicznie. Nie ma potrzeby tego robić, bo spróbowała i się jej NIE PODOBA. Równie dobrze z Tobą mogłaby spróbować tego pierwszy raz i gdyby się jej nie podobało to też byś naciskał dalej na tego typu seks? On wcale nie musiał być lepszy, zwyczajnie by pierwszy...
@taxi_driver92 w Twojej kukoldzkiej logice pominąłeś istotny fakt, że związek powinien opierać się na partnerstwie i czasem trzeba się dla partnera poświęcić, choć w tej sytuacji to zdecydowanie zbyt górnolotne. OP prosi tylko o ten jeden raz, by móc tego doświadczyć. Ale jego dziewczyna mu tego odmawia, uważa, że nie jest tego wart. Tak jak mówi prof. @Raklajev wyskakała się dla innych, a dla obecnego są fochy. Dlatego lepiej brać dziewicę niż
@mirko_anonim za późno, trzeba było iść na kompromis. Skoro wiedziałeś, że miała bolców przed Tobą, to miałeś jej dać ofertę typu "albo anal i akceptuję Twoją przeszłość, albo nic z tego"

It's over dla chuopa
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Jak była z poprzednim, to nie wiedziała że moze odmawiać, nie wiedziała że 'jak nie ten chłopak to inny'. Koleś ją zmusił, zaszantażował emocjonalnie i poskutkowało to tym, że jest jej exem.
Możesz zrobić to co on i też zostać jej exem za kilka tygodni. Albo daj jej spokój i doceń to co masz.
Ewentualnie może da sie namowic na peging i sama ci wsadzi kija w tyłek.
@mirko_anonim: pogodzić się albo szukać innej.
Wiem po sobie że w pewnym wieku już się nie odpierała akcji jak za małolata. I przyzyczaj się że żona nie daje codziennie i nie szaleje jak za panny ;) A każdemu co będzie się mądrował że jego to to i owo powiem tylko tyle że super i gratuluję.
Jak się jej to nie podobało bo np bolało to warto uszanować.