Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym się podzielić pewną kwestią, która od jakiegoś czasu dręczy mnie i wpłynęła na moje samopoczucie w związku. Mam nadzieję, że ktoś z Was może podzielić się swoimi doświadczeniami lub poradą.

Jestem z moją dziewczyną od kilku miesięcy i ogólnie rzecz biorąc, nasza relacja układa się bardzo dobrze. Jednakże, podczas rozmowy na temat eksperymentów łóżkowych, wyznałem, że nigdy nie miałem okazji spróbować seksu analnego, a chciałbym choć raz tego doświadczyć. Tutaj zaczęły się schody. Okazało się, że moja partnerka miała takie doświadczenia z poprzednim partnerem, ale obecnie nie jest zainteresowana powtarzaniem tego, ponieważ nie podoba jej się.

Nigdy nie miałem problemu z faktem, że miałem mniej intymnych relacji niż moja partnerka, ale teraz czuję się trochę przygnębiony tym, że zdecydowała się na takie eksperymenty z poprzednim partnerem, ale nie chce ich powtórzyć ze mną. To sprawiło, że czuję się jakbym był w jakimś stopniu gorszy od niego, co z kolei zmniejszyło moje zainteresowanie seksem. Czuję się trochę zraniony i niepewny w naszym związku.

Czy ktoś miał podobne doświadczenia lub może doradzić, jak poradzić sobie z taką sytuacją? Nie chcę naciskać na moją partnerkę ani jej zmuszać do czegokolwiek, ale to uczucie mnie niepokoi i zastanawiam się, jak sobie z nim poradzić.

#tinder #zwiazki #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 46
przeszedłeś od seksu, imprez do wychowywania dziecka. To są zbyt odległe tematy żeby je wrzucić do jednego worka i wspólnie analizować.


@darknightttt: no właśnie nie, przecież już w pierwszym komentarzu napisałem: "Dlaczego tutaj ma ich nie być, ale wszędzie indziej już tak?"

Model wychowywania powinno się ustalić przed poczęciem. Najlepiej jeszcze zasięgnąć sporej ilości wiedzy.


@darknightttt: Nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz. Pracuję z ludźmi, którzy od 20 lat
bo preferencje seksualne nie zmieniają się pod wpływem czyjegoś widzimisie


@darknightttt: to tak jak wszystkie inne preferencje czy cechy charakteru

Robienie czegoś wbrew sobie jest złe. Tyle.


@darknightttt: nie wiem czy masz faceta, ale jeśli tak - to #!$%@? mu współczuję bycia z księżniczką, która nie potrafi się dla niego poświęcić. Jesteś idealnym przykładem tego, jaki jest problem z większością współczesnych kobiet - tylko JA, MNIE, MOJE, zero szans na