Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem w związku od miesiąca i ten związek wydaje mi się nieco hmmm.. dziwny. W każdym razie inny niż poprzednie. Wypisze objawy:
- prawie zero kontaktu między spotkaniami. Albo ustalenie spotkania, albo wymiana paru memów i tyle. Nigdy nie dzwonimy do siebie. Same spotkania zwykle 2-3x na tydzień, ale czasem 1x
- brak seksu. Nie ma tematu
- brak innej namiętności, nawet pocałunki są bardziej czule niż namiętne. Też nie ma tematu
- nigdy nie zostajemy u siebie na noc. Ok. 23 zawsze albo ona wraca do siebie, albo ja, zależy gdzie spotkanie
- nigdy nie leżeliśmy w jednym łóżku xd jak już się przytulamy to na kanapie albo na stojąco

Czy to są sygnały alarmowe czy przesadzam? Oboje lvl 29. Oboje nie jesteśmy religijni. Poza tymi objawami jest fajnie. Jest symetryczne zaangażowanie obu stron, dobry vibe, ogólnie jest spoko, więc nie chce od razu przekreślać. Wychodzimy dużo wspólnie, mieliśmy mnóstwo ciekawych randek. Proszę o rzetelne opinie.

#zwiazki #rozowepaski #psychologia #seks #blackpill #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #wykop30plusklub



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • Odpowiedz
Jestem w związku


@mirko_anonim: to nie jest związek... tylko jakaś relacja...

brak seksu

brak innej namiętności


@mirko_anonim: ... relacja kumplowska

Czy to są sygnały alarmowe czy przesadzam?


@mirko_anonim: ta, od razu alarm RCB,
To dopiero miesiąc, nie napisałeś jak często spotykacie się, czy próbowałeś sprowokować jakąś bardziej intymną rozmowę czy zachowania.

Tak sobie myślę, że raczej nie umiesz w związki... więc nie próbowałeś i myślisz, że samo się zrobi.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeżeli to z jej powodu,to może przeszła jakąś traume w życiu,ewtl.mogla być ofiarą gwałtu lub molestowania.Jezeli kochasz,poczekasz ale zalecam delikatne rozmowy że ci więcej potrzeba bliskości.
  • Odpowiedz
@etepetete: tak, od razu zakładaj że porwało ją ufo...

Jezeli kochasz,poczekasz


kochanie kogoś po miesiącu znajomości to jest dopiero sytuacja alarmowa... Udzielaj może porad karaluchom w piwnicy. Bo pojęcia to zupełnie nie masz.
  • Odpowiedz
To dopiero miesiąc, nie napisałeś jak często spotykacie się, czy próbowałeś sprowokować jakąś bardziej intymną rozmowę czy zachowania.


@kosmita: no spokojnie miesiąc jak nie ma seksu to dobry znak - znaczy że laska może nie każdemu daje na pierwszym spotkaniu
  • Odpowiedz
To niekoniecznie musi być ten przypadek, bo wy prawie ze sobą nie rozmawiacie, a jeśli dziewczyna jest tobą zainteresowana to stara się rozmawiać, dąży do spotkań (piszesz że akurat z tym nie ma problemu).


@kosmita: seks musi być z "winy" faceta @mirko_anonim
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to moze czas najwyzszy po prostu z nia o tym pogadac? Zapytac o wspolne nocowanie, poruszyc temat seksu (bo mozna go przegadac zanim sie zacznie uprawiac i sie dowiedziec jaki partnerka ma na to poglad etc). Jak tak to wygladalo 3 miesiace to na co liczysz? ze jak powiesz jej oficjalnie 'jestes moja dziewczyna' to z automatu wskakuje do lozka? To samo z pocalunkami, czy Ty probujesz namietnie czy czekasz
  • Odpowiedz
Znam ją pół roku, spotykamy się 3 miesiące a od miesiąca jest to oficjalny związek


@mirko_anonim: na czym polega "oficjalność" tego związku? Są jakieś ustalenia? Rozmawialiście na temat seksu, bliskości itd?

Moim zdaniem wydaje ci się, że jest "dobry vibe". To jest ta paranoja, o której na Wykopie cały czas czytam, że "mamy wspólne zainteresowania". I potem masz kumpla zamiast dziewczyny, bo "gracie razem w gry" albo "obydwoje lubicie psy". Nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kosmita

na czym polega "oficjalność" tego związku? Są jakieś ustalenia? Rozmawialiście na temat seksu, bliskości itd


Ona spytala na jednym spotkaniu czy moim zdaniem możemy ustalić że jesteśmy w związku. Ja powiedziałem że możemy i na tym polega oficjalność.

Na temat seksu ani bliskości nie rozmawialiśmy. Wszystko co z tym jakkolwiek związane jest całkowitym tematem tabu.

  • Odpowiedz