Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem w związku od miesiąca i ten związek wydaje mi się nieco hmmm.. dziwny. W każdym razie inny niż poprzednie. Wypisze objawy:
- prawie zero kontaktu między spotkaniami. Albo ustalenie spotkania, albo wymiana paru memów i tyle. Nigdy nie dzwonimy do siebie. Same spotkania zwykle 2-3x na tydzień, ale czasem 1x
- brak seksu. Nie ma tematu
- brak innej namiętności, nawet pocałunki są bardziej czule niż namiętne. Też nie ma tematu
- nigdy nie zostajemy u siebie na noc. Ok. 23 zawsze albo ona wraca do siebie, albo ja, zależy gdzie spotkanie
- nigdy nie leżeliśmy w jednym łóżku xd jak już się przytulamy to na kanapie albo na stojąco

Czy to są sygnały alarmowe czy przesadzam? Oboje lvl 29. Oboje nie jesteśmy religijni. Poza tymi objawami jest fajnie. Jest symetryczne zaangażowanie obu stron, dobry vibe, ogólnie jest spoko, więc nie chce od razu przekreślać. Wychodzimy dużo wspólnie, mieliśmy mnóstwo ciekawych randek. Proszę o rzetelne opinie.

#zwiazki #rozowepaski #psychologia #seks #blackpill #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #wykop30plusklub



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25