Wpis z mikrobloga

@Kempes: Mnie zastanawia jedno, co ma wspólnego niedźwiedź polarny z zakopanym? Rozumiem gdyby się przebrał za coś z czego słynie zakopane, jakiegoś chciwego górala czu coś, ale niedźwiedź polarny?
  • Odpowiedz
  • 31
@MateMizu

@Kempes: Mnie zastanawia jedno, co ma wspólnego niedźwiedź polarny z zakopanym? Rozumiem gdyby się przebrał za coś z czego słynie zakopane, jakiegoś chciwego górala czu coś, ale niedźwiedź polarny?


Biały Miś to symbol Zakopanego. Można znaleźć foty z misiem jeszcze przed wojną. Najpierw był zamontowany na stelażu, a dopiero później przeobraził się w kostium
  • Odpowiedz
@Kempes: chyba jakaś ustawka pod publikę bo wszyscy wiemy że ci ludzie są poukładani i dlatego mogą tam stać i wyłudzać kasę od frajerów
  • Odpowiedz
  • 46
Mnie zastanawia jedno, co ma wspólnego niedźwiedź polarny z zakopanym? Rozumiem gdyby się przebrał za coś z czego słynie zakopane, jakiegoś chciwego górala czu coś, ale niedźwiedź polarny?


@MateMizu: powinien się przebrać za yeti bo czuć od niego woń fiuta hej
  • Odpowiedz
ale niedźwiedź polarny


@MateMizu: gdybyś w usa zapytał, z czym kojarzy się Poland, wielu odpowiedziałoby, ze z niedźwiedziami polarnymi. Wiem, bo sam tego doświadczyłem będąc tam. Oczywiście, są to zazwyczaj osoby bardzo słabo wykształcone.
  • Odpowiedz
@Kempes: Mnie zastanawia jedno, co ma wspólnego niedźwiedź polarny z zakopanym? Rozumiem gdyby się przebrał za coś z czego słynie zakopane, jakiegoś chciwego górala czu coś, ale niedźwiedź polarny?


@MateMizu: Przebrał się za chciwego górala w stroju misia polarnego
  • Odpowiedz