Wpis z mikrobloga

@Zawarudo: jeszcze jeden fakt spowodował problemy NWC - chcieli dodać Forge (Kuźnia), która dodawała lasery maszyny itd. ale fani się oburzyli i zamienili na szybko Forge z Wrotami Żywiołów aby opinii nie krytykować. Mimo (chociaż sam nie wiedizałem), że świat Might and Magic jest sci-fi a nie tylko fantasy. A najlepszą informacją było to, jak się dowiedziałem że Inferno to tak na prawdę kosmici xD

Potem SoD wyszedł, a Chronicles to
@frytaa: PWN podaje 4 definicje słowa bohater:
1. «osoba, która odznaczyła się męstwem»
2. «główna postać w utworze literackim, filmie, operze itp.; też: postać reprezentatywna dla danego utworu, okresu»
3. «osoba chwilowo skupiająca na sobie uwagę otoczenia»
4. mit. gr. «postać o nadludzkich cechach»

Bohater z Heroes 4 pasuje do każdej z definicji, bohater z Heroes 3 pasuje do jednej, może dwóch definicji.
@Ludzik90: XD to ja. Pamiętam, że dopiero po wielu latach zorientowałem się, że niektóre umiejętności są konieczne jak np. magia ziemi, a niektóre gówniane. Albo jak to się robi, że rzucasz przyspieszenie/spowolnienie/klątwę itp. na wszystkich. Aktualnie nadal zdarza mi się szarża szybkimi lataczami i wystawienie słabszej jednostki na atak swojego smoka. XD Ale w sumie wolę taki styl gry (no może bez tych smoków) niż rozkminianie najmniejszych drobiazgów i ogólnie gry
@m4xejd: kiedyś dużo grałem w H5 i w sumie wróciłbym do herosów znowu ale te starsze części mi już nie podchodzą. Możesz polecić którąś z nowszych odsłon? czytałem że 7 jest jakby rozwinięciem 5.
@diegson

@m4xejd: kiedyś dużo grałem w H5 i w sumie wróciłbym do herosów znowu ale te starsze części mi już nie podchodzą. Możesz polecić którąś z nowszych odsłon? czytałem że 7 jest jakby rozwinięciem 5.

Jestem wielkim fanem V ale od VII totalnie się odbiłem bardzo nieczytelna i szybko ja porzuciłem ale może kiedyś dam jej szanse