Wpis z mikrobloga

Kocham patrzeΔ‡ na relacjΔ™ mojego mΔ™ΕΌa z synem πŸ₯Ή dziecko nie ma nawet dwΓ³ch lat, a tata go nauczyΕ‚ krΔ™ciΔ‡ wkrΔ™tarkΔ…, budujΔ… razem tory przeszkΓ³d i namioty, razem naprawiajΔ… ulubione samochody, wspΓ³lnie robiΔ… kawΔ™ w kawiarce... Gdy mΔ…ΕΌ wraca z pracy, to dziecko jest przeszczΔ™Ε›liwe - krzyczy wtedy "mama nie! Tata chodΕΊ!" i ciΔ…gnie swojego ulubionego czΕ‚owieka na kolejne wspΓ³lne przygody πŸ₯Ή

Dumna jestem ΕΌe swoich chΕ‚opakΓ³w, sΔ… najlepsi.

#niebieskiepaski #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo
  • 209
18+

Zawiera treΕ›ci 18+

Ta treΕ›Δ‡ zostaΕ‚a oznaczona jako materiaΕ‚ kontrowersyjny lub dla dorosΕ‚ych.

@dan3k: Nic straconego, dzieci są różne. Nasza córka też do 2-3 roku życia nie chciała mnie prawie na krok puścić. Ale z czasem coraz częściej wchodził tata i teraz to życia bez niego nie ma. Na czas kryzysu od razu do taty chce ;)
Ale to małymi krokami, im większa tym łatwiej ją było zachęcić do wspólnych działań, nawet nie zabaw, ale gotowanie i majsterkowanie, czy choćby wspólne oglądanie bajek i
@WielkiNos: wchodzi wiΔ™ksza samodzielnoΕ›Δ‡, pomysΕ‚owoΕ›Δ‡, kojarzenie faktΓ³w, wyciΔ…ganie wnioskΓ³w.
W sensie pozytywnym oczywiΕ›cie.
Wspólne zabawy wchodzą na totalnie wyższy level, bo chłopiec w tym wieku potrafi już realnie pomagać i wykonywać proste prace samodzielnie czerpiąc z tego przyjemność. Czas poświęcony do tej pory odbije się za umowny rok z dużą nawiązką.
  • 1
@TrisssMerigold: no i super, ważne że używasz tego co służy Twojej rodzinie :) ja nie wiem czy przy drugim dziecku bym się tak spinała z kp, możliwe że wlecialoby karmienie mieszane. Z synem się strasznie spielam że musi być kp bo inaczej będę złą matką. ^^