Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu akurat to? To chyba nie jest dobrze płatne zajęcie chyba że czegoś nie wiem. Im się to podoba? Sam się bawiłem śmieciarką jak byłem dzieckiem bo to ciekawy pojazd ale bez przesady xD jako ciekawostkę dodam że jedyny przypadek z mojego otoczenia tego zawodu to typ co zaczął tam pracować po tym jak wyszedł z monaru i to ciekawe w kontekście metod "terapeutycznych" które się tam stosuje

#pracbaza #smieciarka
KarnetNaGlony - Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu ...

źródło: temp_file4808704554712419120

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
7 kloca piechota nie chodzi


@PeaceUN: Kto Ci powiedział że oni 7 kloca zarabiają? Mam znajomego śmieciarza i dostawał 600zł powyżej minimalnej. Jak zwykle na wykopie bajki o niebotycznych pensjach xD
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: to zalezy w jakiej miejscowosci. Ladowacz nie jezdzi 8h, kierowca ma znacznie wyzsza pensje. Ladowacz może siedzieć też na sortowni dobijajac do 18stej. Duzo zmiennych a 7k mozna smialo wyciagnac ...chyba ze sie nie chce
  • Odpowiedz
@PeaceUN to niech ci chłop który mówi takie brednie pokaże dowód że tyle zarabia
@KarnetNaGlony chwilę spędziłem w branży ja akurat wożąc to busem i tam masa #!$%@? jest
czasami z 8h pracy to 4h leżałem na trawie i podziwiałem chmurki sobie spokojnie
czasami można zobaczyć śmieciarki gdzieś zaparkowane to znaczy że oni też sobie właśnie siedzą gdzieś i piją kawę od 2h
  • Odpowiedz
@PeaceUN: Miasto wojewódzkie. Nie ma opcji na 7k chyba Cię pograło do reszty. To zawód dla patusów co nie potrafią w budowlankę. Nikt im nie będzie płacił takich pieniędzy. No chyba że będą robili po 72h tygodniowo.
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: Po pierwsze, jest to praca bardzo użyteczna społecznie i potrzebna. Po drugie #!$%@? ci do tego dlaczego ludzie tam pracują. Po trzecie nie zarabiają źle, na pewno są to zarobki konkurencyjne wobec np. Biedronki, a nie trzeba się z klientami-idiotami użerać cały dzień, czy też #!$%@?ć jak motorynka.
  • Odpowiedz