Wpis z mikrobloga

Kocham patrzeΔ‡ na relacjΔ™ mojego mΔ™ΕΌa z synem πŸ₯Ή dziecko nie ma nawet dwΓ³ch lat, a tata go nauczyΕ‚ krΔ™ciΔ‡ wkrΔ™tarkΔ…, budujΔ… razem tory przeszkΓ³d i namioty, razem naprawiajΔ… ulubione samochody, wspΓ³lnie robiΔ… kawΔ™ w kawiarce... Gdy mΔ…ΕΌ wraca z pracy, to dziecko jest przeszczΔ™Ε›liwe - krzyczy wtedy "mama nie! Tata chodΕΊ!" i ciΔ…gnie swojego ulubionego czΕ‚owieka na kolejne wspΓ³lne przygody πŸ₯Ή

Dumna jestem ΕΌe swoich chΕ‚opakΓ³w, sΔ… najlepsi.

#niebieskiepaski #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo
  • 209
@nicari: to aż tak źle jest mieć dziecko, że nawet wysikać się nie ma kiedy? weź mnie nie strasz, bo sam niedługo będę miał dziecko i czuję, że sobie nie dam rady
  • 2
@Mystoo: wydaje mi się że matka może mieć trochę bardziej #!$%@?, zwłaszcza jeśli karmi piersią. Na początku dziecku jest wszystko jedno u kogo jest w ramionach, ale ważne żeby ktoś był. A potem jak już zrozumie, że nie jest jednym bytem z matką, to wpadnie lęk separacyjny i będzie szukać rodzicaz zwłaszcza tego z którym ma większą więź. Bardziej w tej chwili narzekam na niemożność wysilania się bez dziecka, bo od
@nicari dałbym i tysiąc plusów, ale widzę że spokojnie je zyskałaś:) Rodzina, bycie tatą, bycie mamą - może być wspaniałą przygodą. Jasne że jest ona wyczerpującą przygodą, ale nadaje nam przecież sens życia. W końcu po coś decydowaliśmy się na dzieci :)
Przyjemnie się czyta Twój wpis, to że jesteś dumna ze swojego partnera, który stara się być dobrym tata, to że jesteś dumna z synka:)
ZakΕ‚adam, ΕΌe jesteΕ› dobra mamΔ… dla
pol roku sie z tym pozegnasz i bedzie tylko 'mama mama', jak przyjdzie bunt. Wlasnie przerabiam.


@phomerus: wiele razy słyszałem podobne teksty "oj, teraz zobaczycie jak dziecko będzie krócej spać", "zaraz będą kolki i ząbki", "jak raczkuje to już nie bedziecie tak sobie odpoczywać", "jak już chodzi to ciągle będziecie chować rzeczy"...

ZakΕ‚adam ΕΌe masz jedno dziecko. GdybyΕ› miaΕ‚ drugie pewnie zdziwilbyΕ› siΔ™ jak bardzo moΕΌe rΓ³ΕΌnic siΔ™ od starszego. Nikt