Wpis z mikrobloga

Kocham patrzeΔ‡ na relacjΔ™ mojego mΔ™ΕΌa z synem πŸ₯Ή dziecko nie ma nawet dwΓ³ch lat, a tata go nauczyΕ‚ krΔ™ciΔ‡ wkrΔ™tarkΔ…, budujΔ… razem tory przeszkΓ³d i namioty, razem naprawiajΔ… ulubione samochody, wspΓ³lnie robiΔ… kawΔ™ w kawiarce... Gdy mΔ…ΕΌ wraca z pracy, to dziecko jest przeszczΔ™Ε›liwe - krzyczy wtedy "mama nie! Tata chodΕΊ!" i ciΔ…gnie swojego ulubionego czΕ‚owieka na kolejne wspΓ³lne przygody πŸ₯Ή

Dumna jestem ΕΌe swoich chΕ‚opakΓ³w, sΔ… najlepsi.

#niebieskiepaski #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo
  • 209
@Majku_:

jak spaczoną trzeba mieć osobowość i spojrzenie na świat, by wygłaszać takie rzeczy


Żeby wygłaszać prawdę (stwierdzać fakty) nt. świata i wymuszonej w nim egzystencji istot czujących, konieczny jest brak spaczenia tego, co wymieniłeś. Innymi słowy - trzeba nie być zakłamaną osobą patrzącą na świat przez durnowate, różowe okulary.

wygłosiłeś atak [...] próbując wtłaczać [...] wyimaginowane poczucie winy. "Przyłożyłaś łapy". Poważnie?


Stwierdzenie, ΕΌe ktoΕ› przyΕ‚oΕΌyΕ‚ rΔ™kΔ™ (teraz lepiej?) do stworzenia
@nicari: mam takΔ… samΔ… relacjΔ™ :) do tego oglΔ…damy filmy wszelakie w kwestii planet, gwiazd i kosmosu, czytamy literki. Teraz to juΕΌ trzylatek, ale w zasadzie juΕΌ chyba od wieku lat dwΓ³ch literowaΕ‚ duΕΌe napisy np. G O U D A.. a najlepsze jak na koΕ„cu byΕ‚ wykrzynik, bo jego teΕΌ czytaΕ‚. To, ile dziecku dasz, kiedy jego komΓ³ki w mΓ³zgu pΔ…czkujΔ… w milionach, jest nie do nadrobienia pΓ³ΕΊniej.
@janekhe mojej nastawienie nie Twoje zmartwienie. A to jak piszesz tylko potwierdza, ΕΌe Ciebie to starzy srogo zaniedbali w dzieciΕ„stwie. Co zrobisz jak nic nie zrobisz.
@nicari: a pamiΔ™tam, jakie za moich poprzednich kont miaΕ‚aΕ› "przygody" z eksami - chyba miaΕ‚aΕ› stycznoΕ›Δ‡ z kaΕΌdym typem piotrusia pana jaki wydalono na Ε›wiat.

Trzymam kciuki ΕΌeby byΕ‚o fajnie i szczΔ™Ε›liwie <3