Wpis z mikrobloga

Kocham patrzeΔ‡ na relacjΔ™ mojego mΔ™ΕΌa z synem πŸ₯Ή dziecko nie ma nawet dwΓ³ch lat, a tata go nauczyΕ‚ krΔ™ciΔ‡ wkrΔ™tarkΔ…, budujΔ… razem tory przeszkΓ³d i namioty, razem naprawiajΔ… ulubione samochody, wspΓ³lnie robiΔ… kawΔ™ w kawiarce... Gdy mΔ…ΕΌ wraca z pracy, to dziecko jest przeszczΔ™Ε›liwe - krzyczy wtedy "mama nie! Tata chodΕΊ!" i ciΔ…gnie swojego ulubionego czΕ‚owieka na kolejne wspΓ³lne przygody πŸ₯Ή

Dumna jestem ΕΌe swoich chΕ‚opakΓ³w, sΔ… najlepsi.

#niebieskiepaski #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo
  • 209
@WykopowaDekoherencja pochwal siΔ™ jak ty wywiazujesz siΔ™ ze swoich obowiΔ…zkΓ³w w zwiΔ…zku i jak czΔ™sto twoja laska obrabia ci paΕ‚e?
( Ν‘Β°( Ν‘Β° ΝœΚ–( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)Κ– Ν‘Β°) Ν‘Β°) chyba ΕΌe jednak jesteΕ› samotnym, i musisz zadowalaΔ‡ siΔ™ sam do tyΕ‚kow lasek ktΓ³rym robisz zdjΔ™cia po ukradku xD
@AgentGRU: przepotężny baranek w ściane, aż odczułem solidne poczucie triumfu, po tak przestrzelonej próbie wróżenia z fusów. Jednak jaki jest sens udowadniać cokolwiek na wykopie. Ja się uprodukuje próbując poważnie podejść do twojego pytania, opisze ci jak ja zajmuje się swoimi chłopakami, oraz jak moja wdzięczna żona mną. Sam bym w to nie uwierzył więc nie widze sensu, nawet to poczucie triumfu jak #!$%@?łaś baranka w ściane jest puste i nie
@nicari Ech dla mojego syna skrzynka narzΔ™dziowa i wkrΔ™tarka to najlepsze zabawki. RΓ³wnieΕΌ poniΕΌej 2 roku podawaΕ‚ mi wkrΔ™ty, wiertΕ‚a i inne narzΔ™dzia. Lepiej znaΕ‚ sΕ‚owa okreslajace narzΔ™dzia jak cokolwiek innego. Wracam do domu, nie mam czasu dla siebie i jestem przeszczΔ™Ε›liwy.
@keep_movin: co TY #!$%@?, na wykopie pierwszy raz? co drugi post tutaj to sranie na baby, szczegolnie kiedy oczekujΔ… wspolpracy przy dziecku, bo przeciez facet zywiciel rodziny NIE MOZE NIC ROBIC W DOMU XD a jak CHCE to juz cuck i beciak xD co jak co ale sledze to szambo na wykopie, plywam w nim wrecz wiec wiem co tu sie wyprawia xD potwierdzone info, bylem tym domem
Ten wpis to dla mnie totalne sci-fi. Mój stary nigdy się ze mną nie bawił, nigdy nic nie nauczył, istny duch. Do +- 10 roku życia myślałem, że każdy ojciec jest taki. Pozazdrościć tylko


@HausHagenbeck: chodΕΊ ja siΔ™ z TobΔ… pobawiΔ™ :D
@nicari: ja swojego dwulatka też uczyłem robić kawę w kawiarce. Tak mu się spodobało że gdy odwróciłem aby po nim posprzątać po obiedzie poleciał i wylał sobie wrzątek na głowę. Także sugeruje uważać czego uczymy lub/i zwiększyć 10krotnie uwagę przy pilnowaniu