Wpis z mikrobloga

#igrzyskabebzonow

Mija 3 tydzień zmagań, a to oznacza, że zostało nam 69 z 90 dni!

Na tagu obserwuje nas 43 Mirków i Mirabelek!

Łącznie zrzuciliśmy już 13 kg! To jest tyle co:
- Nalewak do piwa - Soudek 20
- średniej wielkości pies
- piecyk gazowy na butlę

Podsumowanie
W naszej tabeli trwa ostra rywalizacja. Zdecydowanie z najwyższego pułapu i największą zmianą obecnie może się pochwalić @krzyk4cz. Lecz! Musi trochę wciągnąć brzuch, bo wraz z nim na podium siedzi @Mirkosoft dla którego zrzucenie 3 kg w procentach wychodzi identycznie. Dla @krzyk4cz to na pewno nie są ostatnie kilogramy! Na podium wciąż się trzyma @Bez_konserwantow, który pozbył się już 2,1% początkowej wagi. @Peter_Mountain wskakuje aż o 2 pozycje do góry i jest 1,5 kg lżejszy. Grunt, że waga idzie tylko w dół! Zaraz za nim @wrobelek19, który lekko podniósł wagę, ale to może być zwykły błąd statystyczny. @UwagaWykopy lawiruje między 6, a 7 miejscem dając przykład dla reszty, że po zrzuceniu wagi najważniejsze jest jej utrzymanie. Na 7. miejsce wskakuję ja @Wojskowy_Brykiet, ale tylko i wyłącznie dlatego, że nie mamy wyniku @AntyAdzik z zeszłego tygodnia. Niemniej w mojej wadze udało się trochę odrobić zeszłotygodniowe przyrosty. Jak widać w Igrzyskach Bebzonów są nieprzewidywalne. Zdawać by się mogło, że zawodnicy z najniższą wagą mogą być w końcówce tabeli, lecz jednak wygrywają doświadczeniem i wyrobionymi nawykami. Pozostała część grupy ostro ciśnie, żeby ich nadgonić.

Moje osobiste odczucia:


#dieta #chudnijzwykopem #gapiszmisienabebech #redukcja #odchudzanie #dieta #zaklad
WojskowyBrykiet - #igrzyskabebzonow 

Mija 3 tydzień zmagań, a to oznacza, że zostało...

źródło: tydz.3

Pobierz
  • 9
@hdeck: tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dołożyłem jeszcze dietę od poniedziałku, a od piątku będę miał Multisporta, więc coraz mniej wymówek :( Z drugiej strony podoba mi się takie podejście, żeby szukać rozwiązań zamiast przeciwności. Żeby tylko z tego jakieś efekty były...
@Wojskowy_Brykiet zaciśnięcie zęby przez tydzień. Przy tej masie początkowej to efekty zobaczysz gigantyczne po pierwszych dniach. Jak zobaczysz efekty to aż przyjemnie się będzie trzymać wytycznych. Najgorzej zacząć.

Dawaj, nie zawiedź mnie :)