Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko: No on obecnie ma własną kancę, a kojarzę typa jako szefa white collar w KKZ (niezbyt duża, ale w sumie dość znana kanca w Warszawie). Pewnie dlatego Wawrzyk wziął go na obrońcę.

Zresztą adwokaci od white collar (o ile nie robią jak typowe korposzczury, a i tak nie zawsze) często współpracują z szeregiem różnych kanc, w tym podatkowych czy restrukturyzacyjnych, bo takim nie opłaca się trzymać specjalisty na stałe, ale
  • Odpowiedz
@KwasneJablko to już czepianie się na siłę. To, że jakiś prawnik jest obrońcą kogoś to nie znaczy że popiera czyny swojego klienta (w przypadku kiedy okaże się winny).
W drugą stronę: Wawrzyk to wolny człowiek i może wybrać sobie obrońcę bez ograniczeń
  • Odpowiedz
@KwasneJablko już kilka miesięcy temu o tym pisałem. Kolejnym fiołkiem konfederacji jest współpraca wiplera z przydupasem ziobry, który jest jego pełnomocnikiem w sprawie zdefraudowania przez wiplera około 150k zł z fundacji, która założył... Dodatkowo ten ziobrowy przydupas jest wspólnikiem wiplera w firmie lobbystycznej... Teraz wychodzą fikołki o wspólnych kandydatach fonfituracji i suwerennej Polski podczas wyborów samorządowych...
Jak twierdziłem, że w planach jest połączenia konfederacji i suwerennej polski, to mnie wykopki od różnych
  • Odpowiedz