Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do chłopów w związkach, mających narzeczone, żony.. jak to jest żyć w ciągłym strachu i niepewności że laska cie może w każdej chwili zostawić? Bo chyba nie myślicie, że wasza Mariolka to ta jedyna na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°). W dobie social mediów, chodząc do pracy, idąc z koleżankami do klubu przecież każdy może ją wyrwać, ba nawet ona może jak jej się zachce, więc chce wam się jej pilnować na każym kroku albo wykłócać o jej wyjścia? Chce wam się sponsorować każdą jej zachcianke, brać na obiady, kupować prezenty tylko po to żeby od was nie uciekła? Już widzę jak macie coś do powiedzenia kiedy wam oznajmi, że jedzie na erasmusa albo chce iść na miasto bo "babski wieczór" i wróci późno xD.

#zwiazki #slub #blackpill #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do chłopów w związkach, mających narz...

źródło: couple-fight

Pobierz
  • 49
Pytanie do chłopów w związkach, mających narzeczone, żony.. jak to jest żyć w ciągłym strachu i niepewności że laska cie może w każdej chwili zostawić? Bo chyba nie myślicie, że wasza Mariolka to ta jedyna na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@mirko_anonim: Dobre pytanie - też mnie zastanawia- chyba większość jest pogodzona z tym że i tak ich zostawi albo żyją w błogiej nieświadomości.
Najlepiej to trzymać
@TooFast

@mirko_anonim nijak, bo życie w strachu to domena beciaków. Facet równie dobrze może pukać inne laski będąc w związku. Po tym wpisie od razu widać, że informacje o związkach i kobietach zapewne czerpiesz od równie jak ty ogarniętych kolegów z tagu przegryw xD


Jak ten gównokomentarz został wyplusowany to ja nie wiem. OP pisze o zmianie partnera a ten cymbał o zdradzie jak o normalnej rzeczy. Widać wykopki co sobą reprezentujecie
Pytanie do chłopów w związkach, mających narzeczone, żony.. jak to jest żyć w ciągłym strachu i niepewności że laska cie może w każdej chwili zostawić? Bo chyba nie myślicie, że wasza Mariolka to ta jedyna na zawsze


@mirko_anonim: o matko, to już naprawdę lepszego argumentu sobie nie mogłeś wymyśleć żeby dobrze się poczuć z tym że laski nie masz xd

tak samo możesz powiedzieć "i jak tam Panie Elon Musk się
@mirko_anonim: jak masz kobietę która ma do ciebie genuine desire to ona sama się potrafi pilnować ... Przynajmniej dopóki biologia jej karze.

Potem/jesli czujesz że się coś zmienilo i sam już możesz zacząć się dystansować jako pre-emptive strike.
@mirko_anonim: Lol chopie, a czemu mamy się bać. Jeżeli se pójdzie w tango z kimś innym to trudno, życie. Ja ją wyrwałem w jej najlepszych latach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie cały sęk w tym, że jeżeli ma tak być to nic na to nie poradzisz. Więc lepiej to olać i działać w drugą stronę. Tzn. gadać z innymi laskami, oczywiście, bez żadnego całowania, czy miziania, po