Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do chłopów w związkach, mających narzeczone, żony.. jak to jest żyć w ciągłym strachu i niepewności że laska cie może w każdej chwili zostawić? Bo chyba nie myślicie, że wasza Mariolka to ta jedyna na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°). W dobie social mediów, chodząc do pracy, idąc z koleżankami do klubu przecież każdy może ją wyrwać, ba nawet ona może jak jej się zachce, więc chce wam się jej pilnować na każym kroku albo wykłócać o jej wyjścia? Chce wam się sponsorować każdą jej zachcianke, brać na obiady, kupować prezenty tylko po to żeby od was nie uciekła? Już widzę jak macie coś do powiedzenia kiedy wam oznajmi, że jedzie na erasmusa albo chce iść na miasto bo "babski wieczór" i wróci późno xD.

#zwiazki #slub #blackpill #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do chłopów w związkach, mających narz...

źródło: couple-fight

Pobierz
  • 49
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Stoicka dychotomia kontroli mówi, że nie - nie ma sensu się bać.

Opisujesz jakieś memiczne, patologiczne zachowania nierozwiniętych jeszcze emocjonalnie dzieci w młodym wieku którzy piszą do Bravo, że dziewczyna spojrzała na kolegę z klasy, a nie dorosłych ludzi.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Miałęm taką sytuację ze przyszła i z dupy powiedziała że musimy zrobić przerwę. Powiedziałem ok, potem o tym pogadamy i wróciłem do gry(tak naprawdę byłem w szoku) i od tamtego momentu minął rok i związek jest lepszy niż wcześniej. Chyba straciła poczucie stabilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Pytanie do chłopów w związkach, mających narzeczone, żony.. jak to jest żyć w ciągłym strachu i niepewności że laska cie może w każdej chwili zostawić? Bo chyba nie myślicie, że wasza Mariolka to ta jedyna na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°). W dobie social mediów, chodząc do pracy, idąc z koleżankami do klubu przecież każdy może ją wyrwać, ba nawet ona może jak jej
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

nie jestem takim zjebem jak ty, żeby zakazywać drugiej połówce wyjścia na miasto ani ją kontrolować. A jeśli chodzi o pilnowanie jej, to sama to robi.


@SzamanMateusz: znałem takiego jak ty, jego żona wyjeżdżała na spotkania i babskie wyjazdy z koleżankami, a tak naprawdę to wyjeżdżała ze mną. XD