Wpis z mikrobloga

W kolejną rocznicę wojny na Ukrainie warto przypomnieć feministkom i feministom kto jest główną jej ofiarą i dlaczego nie są to kobiety.

Górne zdjęcie: Ukrainki otrzymujące stypendium Intela w Polsce
Dolne zdjęcie: Ukraińcy objęci zakazem opuszczania kraju

W dobie wysypu filmów i akcji o "wojennej traumie" kobiet przy jednoczesnym całkowitym przemilczeniu sytuacji mężczyzn podczas wojny - my musimy o tym pamiętać. Gdzieś tam teraz jakiś chłopak jest być może łapany na ulicy i za chwilę wyląduje na froncie, gdzie czeka go bolesna śmierć. Nie pozwólmy, aby ten los został zapomniany i zakrzyczany przez historie kobiet o tym, jak ciężko im było spędzić 14 godzin w podróży do Polski.

#dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #wojna #ukraina #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #depresja
sildenafil - W kolejną rocznicę wojny na Ukrainie warto przypomnieć feministkom i fem...

źródło: 1000000468

Pobierz
  • 61
widać że jeszcze za duzo czasu poza gimbaza nie spedziles, zdradze ci sekret ze te kobiety maja w wiekszosci mezów i to ze musialy #!$%@? do innego kraju z walizą pod jedna reka i dzieciakiem pod druga lądując w obcym kraju nie wiedzac gdzie spedzisz noc czekajac na kolejne wiesci od meza. Zycze aby cie zycie nauczylo empatii skoro rodzice nie dali rady.


@washington Oczywiście, że tak. Ale z drugiej strony trudno
@sildenafil: widać że jeszcze za duzo czasu poza gimbaza nie spedziles, zdradze ci sekret ze te kobiety maja w wiekszosci mezów i to ze musialy #!$%@? do innego kraju z walizą pod jedna reka i dzieciakiem pod druga lądując w obcym kraju nie wiedzac gdzie spedzisz noc czekajac na kolejne wiesci od meza.


@washington: tak, tak. To wina tych wrednych mężczyzn, że nie mogli opuścić kraju z żonami. XD
@sildenafil o, kolejny lewak, co myśli że mężczyzny miejsce jest gdzieś w domu. Prawdziwy facet siedzi w okopie do oporu, i za nic mu strach przed wrogą artylerią, a nie chlip chlip trauma chlip chlip bo szczura boje.

Tak się kończy wirus woke, co robi z chłopów zniewieściałe mamłoki, pare dni porządnego ostrzału rakietowego, by zrobiło odrazu z nich twardego, rozsądnego, tradycyjnego mężczyzne.