Wpis z mikrobloga

Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?
Bo prawdopodobieństwo, że taka dziewczyna będzie życiowo "czysta", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli kutang jest bardzo wysokie. Nie ma nic piękniejszego u kobiety jak czystość, niewinność, szlachetność. Taka dziewczyna nigdy nie straciła kręgosłupa moralnego, nigdy nie zrobiła nic wbrew sobie. Jest jak nierozwinięty, rzadki kwiat, który trzeba pielęgnować, żeby pokazał swoje piękno.
Wam wmówiono, że rozwiązłość, niedbanie od swoją duchowość i posiadanie stada partnerów seksualnych to coś normalnego.
Spotkajcie się kiedyś z jakąś osiemnastoletnią dziewczyną z dobrego domu. Zobaczycie, że w towarzystwie takiej osoby sami poczujecie się lepszym człowiekiem.
Ogólnie życiowo "czyści" ludzie, niezabrudzeni życiowym brudem/grzechem, są pięknymi duchowo ludźmi.
Żadna kobieta, która żyła w grzechu, była rozwiązła, żyła egoistycznie nie da wam tego co młoda dziewczyna, która nie poznała tej złej strony życia.

#duchowosc #religia #czystosc #dziewica #malzenstwo
zloty_wkret - Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od sieb...

źródło: 8gnzbx

Pobierz
  • 186
Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?

Bo prawdopodobieństwo, że taka dziewczyna będzie życiowo "czysta", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli kutang jest bardzo wysokie.


@zloty_wkret: Tak to na pewno dla tego! XD
tagowałem wpis #duchowosc #religia więc odsyłam do np. Biblii, gdzie jest to dokładniej opisane.


@zloty_wkret: Mówisz o tej samej Biblii, w której Jezus miał tendencję do nawracania nierządnic stojąc tym samym w kontrze do tłumu, który chciał je ukamieniować? Coś tam było chyba, że kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem.

Ogólnie życiowo "czyści" ludzie, niezabrudzeni życiowym brudem/grzechem, są pięknymi duchowo ludźmi.


@zloty_wkret: Tu chyba musisz mieć na myśli
@zloty_wkret: Jeszcze z 10 lat temu to było normalne imo, internet i złe wartości wmówienie laskom, że ONS są normalne, zawsze mnie brzydziły z tego tytułu dziewczyny z ukrainy, które z natury są bardziej otwarte w tych sprawach. Podobno to kwestia rewolucji seksualnej, albo kwestia emigracji i poprawienia standardu życia ciężko stwierdzić. Nie wiem ile w tym prawdy ale takie klasyki by nie powstały gdyby nie to https://www.youtube.com/watch?v=-shR6haXWUw. Plus nie jest
@zloty_wkret: Laski też "lubią" starszych, bo facet, który dłużej żyje ma już "bardziej ustawione życie", czyli ma jakiś fundament na którym można się w życiu oprzeć. Druga sprawa, to to, że tak popularne promowanie teraz rozwiązłości jako "prawa kobiet" szkodzi w pierwszej kolejności właśnie kobietom. Tracą tę wartość o której piszesz. A faceci, którzy tak rzekomo troszczą się o prawa kobiet, ale dziwnym trafem głównie prawdo do rozwiązłości, tak naprawdę nie
@zloty_wkret: op to chyba w przedszkolu szuka tych czystych lasek bo z tego co pamiętam już w wieku 16 lat wiele ich nie zostało xd a już napewno nie wśród dziewczyn wyglądających w taki sposób i gotowych wiązać się z 15 lat stsrszym typem XD

"nigdy nie straciła kręgosłupa moralnego, nigdy nie zrobiła nic wbrew sobie. Jest jak nierozwinięty, rzadki kwiat, który trzeba pielęgnować, żeby pokazał swoje piękno" WTF XD
@Frezeek: Bo taka jest prawda. Każdy facet, który wygląda jak prawdziwy mężczyzna, z wieloma sukcesami w życiu prywatnym, zawodowym, który ma dużo kasy zazwyczaj jest po 30stce. Nawet nie spojrzy na laski w swoim przedziale wiekowym, bo zazwyczaj są to bardzo toksycne, wredne babska, często z dziećmi. Taki facet się będzie oglądał tylko za 10lat młodszą żoną. Takie są fakty.
@zloty_wkret lol ze młodsza łaska nie będzie przeruchana xDD w co ty wierzysz, albo raczej w jakiej krainie się wychowałeś. Dla mnie im młodsza baba tym bardziej przeruchana