Wpis z mikrobloga

@monox12: chlebek zły to dlaczego puste pułki? Najbardziej śmieszy mnie fakt, że ludzie popierający protest sami napędzają kupno tanich półproduktów. Po co kupować chleb za 10 zł jak można za złotówkę?
@Ka4az: czytanie nie boli, napisałem wyraźnie że możliwe że zarabiają i odbijają sobie na tym że klienci biorą też inne produkty w innych cenach ale oczywiście wykopowa "elita" ma bardzo wybiórczy system widzenia (pewnie zaraz napiszesz że zapomniałem że płacą rachunki, podatki, marketing, transport i do tego kary więc te sklepy w zasadzie NIGDY NIE ZARABIAŁY I JESZCZE DOKŁADAJĄ DO INTERESU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ka4az: napisałem że MOŻLIWE że zarabiają na tej wódce za 9,99 i chlebie za 0,99 - może nawet grosza a może wychodzą na zero, a może przyciągają tym klientów. Jakieś korzyści z tego mają, w przeciwnym wypadku by nie było takich produktów. Nie znam szczegółów umów Biedronki z piekarniami i producentami i hurtowniami wódki ale od zawsze w Biedronce można było wyczuć że niektóre produkty i alkohol są niższej jakości niż
@StdPtr: przecież to logiczne, że zarabiają, bo przyciągają ludzi do sklepu. Ty napisałeś:

nawet kilkaset % na produktach więc jeszcze na tej wódce za 10 zł i chlebie za 99 groszy możliwe że zarabiają


i jest to błąd, bo na wódce nie ma szans żeby zarobili nawet jednego grosza. Co znowu powielasz w swoim kolejnym wpisie. Czasem lepiej jest zamilknąć :)