Aktywne Wpisy

wykop +18
Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º

cheture +19
jakie macie plany na wieczur




źródło: image_picker_8964261B-B731-411D-BCBF-9A0394C48D3A-15730-000007C32006B8EE
Pobierz@fiddle: uuu, to byłeś też przeciw juleczkom reprezentowanym przez garbatonosą kamienicznicę Martę "w---------j" Lempart?
@cmatic: To znaczy że tam są zwykli chłopi lub chłoporobotnicy, czyli zakała polskiej wsi, którzy powinni być pozbawieni tych kilkuhektarowych poletek i krusu.
@Glikol_Propylenowy: a które postulaty konkretnie?
@marcaj Jakie ograniczanie stosowania pestycydów. Przecież nie chodzi o to. Ale jak już do tego bijesz to chętnie zrozumiem, dlaczego zarówno Polska, jak i np. Holandia ma ograniczyć stosowanie pestycydów o połowę, skoro oni używają ich powiedzmy 4 razy więcej. Jeśli oni ograniczą o połowę to i tak będą mieli zużycie 2 razy większe niż my obecnie, to
źródło: 154618_940
Pobierz@andbatros: oczywiście, że chcą. Przecież z takimi hasłami stoją na tych protestach. Jedno nie wyklucza drugiego. Sami ośmieszają ten protest
@cmatic: nie ma:
@andbatros: nie no wcale, to tylko drugi najpopularniejszy postulat na transparentach
@andbatros: czyli chcieliby móc pchać więcej oprysków i syfu do rośliny, żeby lepiej rosło? Czyli w sumie chcieliby mieć takie produkty ukraińskie, bez norm, tylko żeby oni mogli nim handlować? Bo pamiętam jak weszły jakieś normy co od oprysków to też wielkie oburzenie rolników było
@andbatros: to są przepisy narzucone przez pis
@andbatros: wcale xD
źródło: 20240220_140700
Pobierz