Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ja jestem jakiś dziwny, że wymagam od laski, z którą jestem w związku, że da mi znać że idzie na imprezę? Nic nie zabraniam, nawet nie chodzi o to żeby pytała o pozwolenie, po prostu fajnie byłoby wiedzieć co robi moja dziewczyna. Mam 21 lat, to moja pierwsza laska, nie wiem czy mam spaczona wizję związku. Ale aktualnie to czuje się tak, że spotykam się z nią w weekend, a resztę tygodnia jak byśmy się nie znali. Albo nie odpisuje caly dzien, pytam co ciekawego robiła ze tyle się nie odzywa, słyszę "nie muszę Ci się tlumaczyc". Inny przykład, wie że idzie na imprezę w weekend, spoko, tylko chyba w takiej sytuacji to się proponuje spotkanie w tygodniu? Nie ma aż tak dużo na głowie. A ona po prostu nic się nie odzywa że się nie spotkamy, dopóki nie zapytam. Jeżeli o coś nie zapytam bezpośrednio, to nic sama nie powie. To moja pierwsza dziewczyna, czy ja przesadzam? Czuje się jak zabawka.
#zwiazki #rozowepaski #kiciochpyta· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Przesadzam?

 • Tak 8.1% (363)
 • Nie 80.8% (3622)
 • Sprawdzam 11.0% (495)

Oddanych głosów: 4480

 • 67
 • Odpowiedz
@mirko_anonim: Słabo to wygląda. Raczej nie jest to związek, a na pewno ona tak nie odczuwa tego jak Ty. Na fali zauroczenia to powinna też pisać pierwsza, a nie, że musisz wszystko z niej wyciągać.
 • Odpowiedz
@mirko_anonim: brzmi jak jakaś luźna relacja a nie związek (przynajmniej z jej strony). Przegadaj to z nią, bo albo jej nie zależy, albo ma taką wizję relacji, gdzie ma bardzo dużo swobody i mówienie partnerowi o sposobie spędzania swojego wolnego czasu traktuje jak jakąś próbę ograniczenia czy rządzenia nią. Ewidentnie ma inne spojrzenie na Waszą relację, ewidentnie źle się z tym czujesz, że Cię nie informuje o swoich wyjściach i nie
 • Odpowiedz
@mirko_anonim: masz 21 lat, jesteś młody, nie warto tracić czasu. Tylko uważaj, kiedy zdecydujesz się uciąć kontakt, ona może nagle zacząć narzucać się, uwodzić, błagać (niektórych ludzi pociąga niedostępność). Zastanów się wtedy, czy chcesz wejść w to ponownie, bo wówczas byłby to toksyczny związek
 • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak się spotkacie w weekend to powiedz ze jednak ci się to nie podoba bo ta relacja w ogóle nie wygląda jakbyś oczekiwał i ze z nią zrywasz.
 • Odpowiedz
@mirko_anonim Mordo, trochę szacunku do siebie (po Twoim opisie, ona nie ma ochoty Ci go okazać) Masz jeszcze sporo czasu, żeby się tego nauczyć, ale od szacunku do samego siebie zaczynaj wszelkie przemyślenia.
 • Odpowiedz
@mirko_anonim ogra Cię ta laska jak złoto. Już za nią latasz XD zasada jest taka, że jak latasz za dziewczyna to najpierw zrobi sobie z ciebie tampon emocjonalny, później chłopca do bicia, a na końcu zacznie się spotykać z innymi facetami. Naucz się stawiać granicę, być konsekwentnym i nigdy nie ulegają z kobietą, zawsze stawiaj na swoim, na kompromisy przyjdzie czas w małżeństwie.

No ale to trzeba się nauczyć, po pierwszej wyciągniesz
 • Odpowiedz