Wpis z mikrobloga

Standardowy schemat:
1. Liceum - laska zaczyna swoje życie seksualne
2. Studia - karuzela kutang w akademikach
3. Wyjazd na Erasmusa i skakanie po hebanowych knagach
4. Praca w korpo i romanse
5. Wyjazdy za granicę i szukanie przygód
Nagle przychodzi wiek przed trzydziestką, chady przestają się taką interesować, koszty życia wzrastają i cyk, trzeba się ustatkować, więc laska szuka cuckolda i namawia go na wspólnego psa. Czemu dodatkowo psa? Bo sama z cuckoldem by nie wytrzymała, a tak to może swoje uczucia przekazywać psu, ponieważ w jej mniemaniu pies > cuckold.
Zwróćcie kiedyś na to uwagę jak zobaczycie parę z psem. W 90% to: baba ok. 30 r.ż. ze wzrokiem kilkudziesięciu kutang, z dominującą postawą, cuckold typu hipster ze wzrokiem przegrywa i poczucia, że musi się podporządkować, jeżeli chce raz na tydzień zaruchać oraz pies, który jest oczkiem w głowie dziewczyny.
Na tinderze takich lasek też nie brakuje. To nie trzeba mieć nawet 100 IQ żeby zrozumieć, że jeżeli laska chwilę przed 30 r.ż. nie ma problemu żeby wziąć psa, a nie ma jeszcze chłopa to cos tu MOCNO nie gra xDD
#p0lka #logikarozowychpaskow #psy #cuckold
zloty_wkret - Standardowy schemat:
1. Liceum - laska zaczyna swoje życie seksualne
2....

źródło: uj%C4%99cie-m%C5%82odej-pary-bawi%C4%85cej-si%C4%99-ze-swoim-psem

Pobierz
  • 38
@zloty_wkret: na cale szczescie to ci co maja cokolwiek to nie sa singlami wiec nie ma mozliwosci by nawet otrzec sie o ich #!$%@?

dlatego ze musza sie zajmowac psa, kotami, dziecmi, bylymi itd itd

czas nie jest z gumy, oni sobie z wyboru wypelniaja czas, jesli pisza ze sa wolni to klamia bo sa niewolnikiem swojego psa ktory sie musi wysrac na chodniku
To nie trzeba mieć nawet 100 IQ żeby zrozumieć, że jeżeli laska chwilę przed 30 r.ż. nie ma problemu żeby wziąć psa, a nie ma jeszcze chłopa to cos tu MOCNO nie gra xDD


@zloty_wkret: trzeba mieć IQ 60 i głębokie przekonanie o słuszności swoich pseudoanaliz społeczno-psychologicznych. Zapytam serio: ktoś cię skrzywdził, że takie głupoty wypisujesz?
@zloty_wkret: przerabiałem podobny schemat, tyle że pies już był gdy dołączyłem do teamu. I co się okazało ? Pies był ważniejszy #!$%@? iksde, a pewnie przez to bo "bezobsługowy", tzn. daje nieustanną atencje i bezgranicznie jest zainteresowany właścicielką - ja miałem wymagania. Jak baba bierze psa to zazwyczaj po to, aby mieć przedmiot, który będzie podnosił jej niską samoocenę przez dawanie uwagi po tej całej karuzeli #!$%@?ów. Niektórzy będą wypierać, może
@zloty_wkret: Standardowy schemat wykopka
1. W gimnazjum i liceum brak kontaktów z płcią przeciwną z powodu swojego zaniedbania i zainteresowań typu anime
2. studia na polibudzie, gdzie liczba kobiet wynosi max 5, w dodatku wyglądają i zachowują się bardziej męsko niż koledzy z roku
3. w międzyczasie odkrycie wykopu i innych, podobnych do siebie spierdoxów
4. uleganie przegrywowej propagandzie przy jednoczesnym fałszywym przekonaniu o swojej wyższości nad innymi
5. sumarycznie przez
To nie trzeba mieć nawet 100 IQ żeby zrozumieć, że jeżeli laska chwilę przed 30 r.ż. nie ma problemu żeby wziąć psa, a nie ma jeszcze chłopa to cos tu MOCNO nie gra


@zloty_wkret: coś w tym jest tj. ok czasami są osoby które od zawsze żyją z tymi zwierzętami i dla nich dom bez nich jest pusty - ale jeśli laska faktycznie np. na ig co moment wrzuca foty tego
przerabiałem podobny schemat, tyle że pies już był gdy dołączyłem do teamu. I co się okazało ? Pies był ważniejszy #!$%@? iksde, a pewnie przez to bo "bezobsługowy", tzn. daje nieustanną atencje i bezgranicznie jest zainteresowany właścicielką - ja miałem wymagania. Jak baba bierze psa to zazwyczaj po to, aby mieć przedmiot, który będzie podnosił jej niską samoocenę przez dawanie uwagi po tej całej karuzeli #!$%@?ów. Niektórzy będą wypierać, może tego nie
-O nie jakim prawem jesteście szczęśliwi w związku z kobietą około 30 z małym psem. Nie pozwalam słyszycie? JA WYKOPEK NIE POZWALAM NA TO!!! ZAMKNIJ MORDE SOJAKU I KUKOLDZIKU #!$%@? CI MĄCI WZROK I NIE WIDZISZ SWOJEGO UPADKU. ROZUMIESZ MASZ BYĆ NIESZCZĘŚLIWY. BOŻE PRZESTAŃCIE BYĆ SZCZĘŚLIWI SŁYSZYCIE XCCC

-No tak żyje z rodzicami, bo tak jest taniej. Ale po co mam się przemęczać i wychodzić z strefy komfortu, p0lka witaminka mi się