Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!

Mam taka sytuacje w zyciu ze moja narzeczona oznajmila mi wczoraj ze jedzie na wieczór panienski do Hiszpanii. Maja tam byc 5 dni i przez te dni cos tam pozwiedzac i poimorezowac. Z mojej strony nie chce sie zgodzić na ten wyjazd bo to wiadomo, kilka dziewczyn w obcym kraju to niebezpiecznie a dodatkowo wyłoży kupe pieniedzy na ten wyjadz (ma wyjść kolo 4k - 5k ze wszystkim a obecnie odkladamy na nowe mieszkanie, a ona nie zarabia dużo). Niestety za nic ma moje słowa i mówi ze juz podjęła decyzje (bez uzgodnienia ze mna). Przez cala ta sytuacje wpadam juz w jakies stany depresyjne. Myslicie ze przesadzam czy jednak racja leży po mojej stronie? Co byście zrobili na moim miejscu?
Zastanawiam sie przez to tez nad zerwaniem.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 188
Czyli ma prawo decydować o wyjeździe tylko i tylko wtedy jeżeli nie było to ustalone, mimo, że jest wolną osobą.


@TurnerTheBurner: napisalem ze "ma prawo myslec inaczej niz ty"
reszta z tego co piszesz to twoje urojenia
@HrabiaZet: odniosłam się do pierwszego argumentu chłopa i pominęłam kwestię finansową. Jaki jest sens odnosić się do tego, czy ma ją zostawić? Wiem, op sam zadał to pytanie, ale orzekanie o czyimś związku na podstawie jednej, jednostronnej opinii jest po prostu głupie. Znamy przebieg ich rozmowy albo argumentów różowej. Czy op powiedział "nie jedź i koniec" czy to przegadali? Nie wiem, nie dowiem się, więc może za działaniem różowej kryje się
odniosłam się do pierwszego argumentu chłopa i pominęłam kwestię finansową. Jaki jest sens odnosić się do tego, czy ma ją zostawić? Wiem, op sam zadał to pytanie, ale orzekanie o czyimś związku na podstawie jednej, jednostronnej opinii jest po prostu głupie. Znamy przebieg ich rozmowy albo argumentów różowej. Czy op powiedział "nie jedź i koniec" czy to przegadali? Nie wiem, nie dowiem się, więc może za działaniem różowej kryje się coś więcej
takim tonem to do swojej starej. niech cierpi, że wydaliła sfrustrowanego przegrywa


@Cadfael: do twojej chyba płateczku śniegu wychowany przez internet , włosków nie zapomnij na jutro podmalować na różowo...
problemem jest to, że jedzie nie wiadomo, gdzie na 5 dni bez jakiejkolwiek kontroli


@avatarr: CO #!$%@?

O to wam chodzi, o kontrolę dorosłej baby po ślubie. Macie 0 pewności siebie i jakakolwiek doza autonomii u tej drugiej osoby powoduje paniczny strach. Bo na wykopie postowali memy jak to Anka Lewandoska w Hiszpanii się ocierała o gorących Pedrów,. więc to logiczne że każda baba taka jest.

Szkoda mi klawiatury na dyskusję
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kenjiy a znasz którąś z koleżanek która też tam będzie bliżej i wiesz, że jest ok. Mógłbyś do niej uderzyć o monitoring czy tam poinformowanie jak coś zajdzie. Jakby ci coś sprzedała o twojej, a nie ma faceta to masz fajną potencjalną nową dupę od razu, potem spytać swoją przy nich na lotnisku czy to prawda, co jedna z nich powiedziała i rozkoszować się show ( ͡ ͜ʖ ͡