Wpis z mikrobloga

Niewiele rzeczy wnerwia mnie tak jak nowobogaccy w drogich autach parkujący 'byle bliżej' z brakiem poszanowania dla innych.

Byłem w sobotę w Castoramie. Godzina w miarę wczesna więc 3/4 parkingu puste. Ale oczywiście - strefa odbioru zamówień (jebi*ne żółte parkingi pod wejściem z milionem oznaczeń) zastawione przez nowego Land Rovera, Land Cruisera i Audi. Strefa dostaw do sklepu obok (wielkie koperty) zastawione przez Mercedesa i Audi.
Centralnie przed wejściem - BMW na awaryjnych blokujące jeden pas.
No i tradycyjnie - każda koperta dla niepełnosprawnych obstawiona przez nietanie auta choć w okolicy aż roi się od wolnych miejsc.

Jak rozumiem Ci ludzie tak ciężko pracują na swoje drogie pojazdy że brakuje im już siły na przejście 50 metrów więcej parkingiem? Oczywiście po sklepie łazić potem godzinkę problemu nie ma.

Hatfu

PS
Tak wiem, niepełnosprawni też jeżdżą drogimi autami, BMW mogło się popsuć a te Audi na pewno po odbiór przyjechało.

PS2
Zdjęcie z neta

#kierowcy #polskiedrogi #bekazpodludzi #gownowpis #zalesie
ATAT-2 - Niewiele rzeczy wnerwia mnie tak jak nowobogaccy w drogich autach parkujący ...

źródło: Screenshot 2024-02-13 at 09.56.54

Pobierz
  • 13
@Lomana_LuaLua: Aplikacja dba o to, żeby zgloszenie nie bylo odrzucone przez straż miejska ze względów formalnych, zeby byly dobre zdjęcia i opis etc i z tego konstruuje maila do straży miejskiej i wysyla. Normalnie leci mail ze zgloszeniem zlego parkowania do SM i oni odpisuja po jakims czasie, czy parkujacy dostanie mandat czy nie ;)
  • 0
@tellet: może to twoje standardy, mnie wnerwia tak samo i gruz jak i luksusowe auto na nielegalu pod drzwiami
Jednak jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności częściej widzę tam nowe samochody