Wpis z mikrobloga

Kochani użytkownicy tagów #blackpill, #redpill i podobnych, postanowiłem Wam opowiedzieć, jak wygrałem z tym rakiem, który Was niszczy od środka...

Otóż przez lata wierzyłem w #blackpill i jako #niepelnosprawny #!$%@? przez ludzi za to, że nie kontroluje ślinotoków, nie ma zajawy do sportu, bo pada po 5 metrach truchtu i jego wymowa to wręcz odrębny język nawet w porównaniu z łabałbełem #wojtekgola uważałem, że nigdy nie wyjdę z #przegryw, a na pewno nie zechce mnie jakaś #modelka. Nadal uważam, że w niektórych aspektach przegrywew będę zawsze, gdyż nie będę stanie pokonać pewnych barier, ale pogodziłem się z swoim losem i też zrozumiałem, że #ladnapani nie jest mi do szczęścia potrzebna, jeśli nie reprezentuje sobą nic więcej niż dupa i cycki.

Gdzieś w maju 2022 roku zakończyłem długoletnią "przyjaźń" z pewną #p0lka, dla której byłem jedynie #stuleja i #cuckold mimo, iż była ona maksymalnie 4/10 i tylko tapeta dodawała jej "atrakcyjności. Pozwoliło mi to już wtedy wyjrzeć z nory ##!$%@? i zrozumieć, że nie każda laska jest jak ona czy #fagata, że liczy tylko na bolca z kasą albo #chad.

Podczas tej znajomości, jak i po niej próbowałem z marnym skutkiem podbojów na portalach pokroju #!$%@? #tinder czy innego #badoo, gdyż wspominana wcześniej #niepelnosprawnosc i dochodzące do tego bycie #!$%@? za byle co przez młodszego brata, który w porównaniu do takiej #!$%@? jak ja był w stanie #!$%@?ć za cokolwiek wytworzyły we mnie wręcz abstrakcyjną #fobiaspoleczna, gdzie powiedzenie "dzień dobry" pani w #biedronka czy zadzwonienie do kogoś, np. w sprawie pracy to astronomiczny wysiłek, ale się nie poddałem. Podczas przeglądania profili na #fotkapl trafiłem na dziewczynę z dziwnym, wręcz prześmiewczym opisem mówiącym mniej więcej to, iż "mam małe cycki ale wielkie serce", do której postanowiłem napisać, że nie liczy się rozmiar, a to czy ktoś fajnie wygląda, bo chciałem ją jakoś, nawet tak głupio skomplementować.
Nie liczyłem wtedy na żadną odpowiedź, jednak po kilku minutach to ona przejęła ster najpierw dziękując za komplement a potem pytając o to, czy lubię psy.
Wyda się to Wam pewno głupie, ale to pytanie ukuło we mnie sympatię do niej, gdyż odchodziło ono od wyobrażeń, jakie miałem wykute w głowie, które mówiły mi, że nawet w takiej luźnej rozmowie na portalu randkowym musisz być poważny.

Z Amelią (imię na potrzeby historii) pisaliśmy wtedy kilka dni, po których postanowiliśmy rozwijać naszą relację w związek, w trakcie którego doznałem szoku, gdyż nie wierzyłem, że dziewczyna i to nie byle jaka, takie minimum 7/10, może się otworzyć przed takim brzydalem jak ja i nawet coś poczuć. Przez cały ten czas, gdy byliśmy parą nie miała przede mną żadnych tajemnic i mówiła mi nawet o rzeczach, których totalnie się wstydzi.

Ja jednak przez lata faszerowania się #redpill i #blackpill stałem się w #!$%@? toksycznym #!$%@?, który wręcz kontrolował ją na każdym kroku tak bardzo, jak tylko mógl będąc w całkiem innym miejscu przez co nasz związek, jak i nawet przyjacielska relacja padła...

Aż do listopada 2023, gdzie w trakcie życia jako #bezdomnypapaj uznałem, że spróbuję wśród znajomych z różnego okresu życia znaleźć kogoś z kim będę mógł chociaż pogadać i tak Amelia wróciła do mojego życia najpierw jako przyjaciółka a następnie od 1 grudnia partnerka, którą nie była zbyt długo, bo znowu #!$%@?łem o czym opowiadałem użytkowniczce @jane_rescue i w pierwszy dzień świąt zdenerwowany zakończyłem związek, gdyż spędzała czas z rodziną, a nie ze mną i kilka dni wcześniej w nerwach zarzuciłem jej posiadanie chorób wenerycznych tylko dlatego, że w przeszłości miała kilka relacji #fwb a w ciągu dnia nie mieliśmy kontaktu, bo z uwagi na problemy związane z nerwiakowłókniakowatością miała tak intensywne bóle głowy, że cały dzień przespała.

Na dzień dzisiejszy jestem można powiedzieć, że nie do końca szczęśliwy z uwagi, jak to się zakończyło i do tego w #friendzone, ale mam osobę, której mogę zaufać i która za razem jest niezbitym dowodem na niesłuszność #blackpill

#wygryw #tfwnogf #depresja #feels #bluepill #zwiazki #badoo #bumble
  • 12
@gorobei jest, nadal piszemy, tylko na Snapie i jest to friendzone. Screenów z Snapa niezbyt jestem pokazać, bo ten j**any komunikat, który wyświetla się drugiej osobie, jak zrobisz zrzut ekranu Waszej konwersacji plus na potrzeby Wykopu nie podałem prawdziwego jej imienia, ale mogę dać za to fragment konwersacji z Messengera jeszcze przed rozstaniem w wyniku moich #!$%@? nerwów nerwów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z miłą chęcią wstawiłbym tu
JuanPablitoSegundo_2137 - @gorobei  jest, nadal piszemy, tylko na Snapie i jest to fr...

źródło: temp_file6012793473803334163

Pobierz
@JuanPablitoSegundo_2137: tl;dr jakiś gimbus przyjął sobie za cel zmyślenie historyjki w celu 'udowodnienia' że blackpill ryje psychę.

Może byłbyś bardziej wiarygodny jakbyś napisał 1/3 tej ściany gówna i nie wrzucał odniesień do patologii YT dla oskich i dzieci xD

Dla potomnych - blackpill jest brutalny ale w żadnym wypadku nie każe ci #!$%@?ć takiego szajsu o którym pisze OP. Jedyne o czym mówi to to że liczy się wygląd przez co
@kaminarii
Nie chce mi się na to odpowiadać, ale #!$%@?...

tl;dr jakiś gimbus przyjął sobie za cel zmyślenie historyjki w celu 'udowodnienia' że blackpill ryje psychę.

No ta, gimbus lvl 23, który właśnie pisze z lochą z historii... Nigdzie nie powiedziałem, że "blackpill ryje psyche" i nie chciałem tego w żaden sposób udowadniać. To właśnie zryta psycha #!$%@?ła mnie w blackpill, a nie na odwrót.

Może byłbyś bardziej wiarygodny jakbyś napisał 1/3