Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielnicy miasta, gdzie 15k za metr. Wynajem pewnie pod 4k. I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz. To jest jakaś nowa moda? Dla mnie to wieśniactwo. U was też tak ludzie robią? Przecież każde mieszkanie ma tam przedpokój. A może to coś specyficznego dla #wroclaw ?

#nieruchomosci #patologiazewsi #patologiazmiasta
tylko_pytam - Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielni...

źródło: 20240124_110719

Pobierz
  • 260
@tylko_pytam: Wystawiają bo jak masz przedpokój połączony z salonem i kuchnią to śmierdzi z butów. Taka przyczyna moim zdaniem wystawiania butów. Brak przedpokoju, nie chcą wnosić smrodu i piasku do mieszkania.
@tylko_pytam: Raz takie coś widziałem, u mojej ciotki w miasteczku 15 tysięcy mieszkańców, na ostatnim piętrze ona i sąsiedzi zostawiali buty na korytarzu. Ja sobie nie wyobrażam zostawiać butów przed drzwiami. Bałbym się że mi ktoś napluje albo jakieś robactwo wlezie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie każdy jest na tyle głupi, żeby w brudnych butach wchodzić do mieszkania.


@Papa_Zerg: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wiesz co mówią na wsi zabitej dechami? że tylko głupi srają we własnym domu a cywilizowany człowiek idzie do wychodka poza swoim dachem aby sobie nie smrodzić
@tylko_pytam sami debile się z Toba kłócą. Mieszkam ponad 30lat w blokach w tych z PRL w latach 2000 ludzie mieli we wnekach jakieś szafki, to jeszcze też przechodziło ale #!$%@? buty na klatce przed drzwiami. U gospodarza czy rolnika się przed domem gumofilce od gnojowki zostawiłalo przed drzwiami.
Ps. Nie mam nic do rolników.