Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielnicy miasta, gdzie 15k za metr. Wynajem pewnie pod 4k. I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz. To jest jakaś nowa moda? Dla mnie to wieśniactwo. U was też tak ludzie robią? Przecież każde mieszkanie ma tam przedpokój. A może to coś specyficznego dla #wroclaw ?

#nieruchomosci #patologiazewsi #patologiazmiasta
tylko_pytam - Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielni...

źródło: 20240124_110719

Pobierz
  • 261
  • Odpowiedz
@tylko_pytam: Ja #!$%@? co ja tutaj przeczytałem to dzwonię do onkologa xD
1. Jak wam jebią buty to zróbcie z tym coś, nie wiem np. może myjcie #!$%@? syry albo zastosujcie sobie jakąś chemię do butów, żeby przestały #!$%@?ć.
2. Przedpokój tam jest, bo OP napisał, że zna rzuty mieszkań.
3. Mokre i brudne buty brudzą podłogę? To się #!$%@? odkurza albo myje tę podłogę.

Co za brudasy, do jutra będę
  • Odpowiedz
  • 2
@Papa_Zerg: Spiołeś się jak struna, widać że cię zabolało bo widocznie sam tak wieśniacko sie zachowujesz. Jak byś chociaż doczytał do końca to wiedziałbyś bo pisałem że tam nie ma żadnych kawalerek i każde mieszkanie ma swój przedpokój
  • Odpowiedz
I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz


@tylko_pytam: zasznurowane parami chociaż? Jak nie, to bierz chwytak do mydła (wąsik z kamińskim na pewno jakieś polecą) i możesz pozamieniać nie do pary po piętrach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tylko_pytam: No to Ci wytłumacze, #!$%@? miernoto, że czasem są ludzie którzy mają na przykład kawalerkę 20-30 metrów i gdy wracają w brudnych mokrych butach, to mogą je spokojnie zostawić przed drzwiami, bo żyjemy w cywilizowanych czasach gdzie ludzie nie #!$%@?ą sobie butów. Nie wiem, może ciebie wyhodowała grupa cyganów i dla ciebie to nie jest standardem. Nie każdy ma przedpokój. Nie każdy jest na tyle głupi, żeby w brudnych butach
  • Odpowiedz
@tylko_pytam: ja bym sobie od razu odgrodził kilka metrów przed drzwiami, postawił stolik kawowy, kanapę i kuwetę dla kota. Trzeba korzystać z części wspólnej a nie taka pusta stoi
  • Odpowiedz