Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielnicy miasta, gdzie 15k za metr. Wynajem pewnie pod 4k. I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz. To jest jakaś nowa moda? Dla mnie to wieśniactwo. U was też tak ludzie robią? Przecież każde mieszkanie ma tam przedpokój. A może to coś specyficznego dla #wroclaw ?

#nieruchomosci #patologiazewsi #patologiazmiasta
tylko_pytam - Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielni...

źródło: 20240124_110719

Pobierz
  • 256
Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielnicy miasta, gdzie 15k za metr. Wynajem pewnie pod 4k. I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz.


@tylko_pytam: Tak się kończy chów Polaka klatowego na 40 metrach kwadratowych - nawet na buty nie ma miejsca. Podziękujmy rządzącym za obecną sytuację mieszkaniową.

+ może śmierdzi im z butów i nie chcą czuć tego odoru w mieszkaniu, więc
@Papa_Zerg: Mam kawalerke 30 metrów, nie mam przedpokoju z prawdziwego zdarzenia, a butów nie zostawiam przed drzwiami bo mam szacunek do siebie i innych. Nie mam go do ciebie za to że zesrałeś sie do opa ktory ma racje. Jako bonus jeszcze zgłoszę komentarz
@tylko_pytam: e tam, na Muranowie (praktycznie śródmieście) jak świat światem wieszają pranie między blokami. Trzymanie butów na wycieraczce to też jest standard, nawet u „rodowitych” w starych kamienicach.