Wpis z mikrobloga

Juleczka chodząca do restauracji z kotem, który wylizuje sobie odbyt jak sie wysra po czym pije z nią kawę z tej samej szklanki każe kobietom karmić piersią dziecko w kiblu, bo według niej naturalne karmienie jest obrzydliwe.

Jak psiarze i kociarze pozwalający zwierzętom wchodzić na stoły i blaty, jedzący z nimi z tych samych naczyń tymi samymi sztućcami mogą się wypowiadać o tym, co jest obrzydliwe? ( _)

#karmieniepiersia #psiarze #kociara #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Juleczka chodząca do restauracji z kotem, który wylizuje sobie odbyt jak ...

źródło: temp_file253282383934527729

Pobierz
  • 114
  • 31
ludzie co reagują obrzydzeniem na karmiące mamy to już w ogóle dno dna


@ksjoc_zakony trzeba mieć niezły syf we łbie żeby nawet pomyśleć o kazaniu takiemu małemu bezbronnemu człowiekowi jeść w kiblu. W filmie symetria było to największe poniżenie dla najniższego w hierarchii więźnia pedofila, a ten mały człowiek nic nikomu nie zrobił i tylko by chciał zjeść. Okropne.
@clown_world_order: tak można ragumentowac każdą rzecz, z którą ty się zgadzasz, a ja się nie zgadzam. Jak komuś przeszkadza mężczyzna sikający itd.

Mnie np przeszkadzają kolesie bez koszulek w restauracjach w nadmorskich kurortach. A oni uważają że to normalne. Należy rozmawiać a nie walczyć i dzielić jak pisiory. Ty wybierasz walkę z byle powodu. Ja bym wolał wynegocjować kompromis.
@WielkiNos Oj tak. Dla mnie obrzydliwe jest pozwalanie kotu na siedzenie na stole z którego się je. Łazi nie wiadomo gdzie, później syf z ulicy wnosi na stół i do tego zostawia tam sierść.

Matka karmiąca piersią nie robi dookoła siebie żadnego syfu, cycka zasłania pieluszka albo jakaś chusteczka i spoko. To normalna rzecz i matka z małym dzieckiem ma prawo wyjść do ludzi i jak trzeba to nakarmić dziecko.
@clown_world_order: Chcesz karmić bobasa przy stole? Spoko. Tylko zrób to tak, żeby nie wszyscy o tym musieli wiedzieć i nie szczuj cycem przez połowę tego procesu bo gadasz z koleżanką i uważasz, że to jest ok.

Uważam się za normalnego. Mnie przeszkadza jak baba robi to tak, że jedząc kotleta jednocześnie mam widok na cyca bo babka to robi tak obscenicznie, że ma w dupie wszystkich innych.

Proste założenie: Ja i
@clown_world_order: Tak widziałem. Jakbym nie widział to bym o tym nie pisał. Laska zachowywała się jakby była w lokalu sama z koleżanką i siedziała w domu na kanapie. Miałem ze znajomymi pecha, ze akurat siedziała na kanapie naprzeciwko naszego stolika.

Naprawdę uważasz, że przy takiej liczbie matek takie zachowania się nie zdarzają?

Skoro masz ludzi którzy każą iść kobietom karmić dzieciaki do kibla to uważasz, że nie ma po drugiej stronie
@Theos: Odpowiedziałem wyżej. Skoro zdarzają się #!$%@?ęci z wywalaniem matek karmiących do kibla to zdarzają się również #!$%@?ęte matki które mają innych ludzi w dupie. Naprawdę uważasz, że nie miała mi się prawa trafić taka #!$%@?ęta?

Większość karmiących matek zachowuje się normalnie i to fakt. Natomiast ja trafiłem co najmniej raz na #!$%@?ętą i tyle.