Wpis z mikrobloga

Juleczka chodząca do restauracji z kotem, który wylizuje sobie odbyt jak sie wysra po czym pije z nią kawę z tej samej szklanki każe kobietom karmić piersią dziecko w kiblu, bo według niej naturalne karmienie jest obrzydliwe.

Jak psiarze i kociarze pozwalający zwierzętom wchodzić na stoły i blaty, jedzący z nimi z tych samych naczyń tymi samymi sztućcami mogą się wypowiadać o tym, co jest obrzydliwe? ( _)

#karmieniepiersia #psiarze #kociara #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Juleczka chodząca do restauracji z kotem, który wylizuje sobie odbyt jak ...

źródło: temp_file253282383934527729

Pobierz
  • 114
Marudzenie jakichś randomów z internetów tego nie zmienią czy chcecie czy nie.


@clown_world_order: przypomnę ten argument jak wykopki znowu będą srać na tematy, które dotyczą 5% społeczeństwa jak na przykład równy wiek emerytalny czy ból dupy o strefy czystego transportu w centrach dużych miast
który wylizuje sobie odbyt jak sie wysra


@WielkiNos: Kotoza, rozumim, ale co zrobić jak się rolka papieru skończyła, a ja nie sprawdziłem, przed malowaniem porcelany, czy jest druga?()
Ja to nawet jedzenia nie dotknę po pogłaskaniu kota/psa, muszę najpierw ręce umyć


@suspensor1917: Popieram ale zawsze mam bekę z tego zachowania całkowitej czystości. Umyjesz ręce ale nałożysz sobie wędliny czy sera z opakowania którego dotykał menel ze wszystkimi możliwymi pasożytami i wenerami xD
@voot:

Jeżeli komuś przeszkadza matka karmiąca swoje dziecko to nie nadaje się do społeczeństwa i nie powinien uczestniczyć w życiu publicznym. Niech zamknie się ze swoim sierściuchem sraluchem w swoim m4 i nie publikuje publicznie swoich wysrysów.


@clown_world_order: strasznie smuci mnie to, że taka wypowiedź zgarnęła taki poklask. Czyli jak jesteś w mniejszości i masz odmienne zdanie od ogółu to nie wolno ci się wypowiadać? Morda w kubeł i się
@borgionv: Bo argument, że to czynność fizlojogiczna jest z dupy dlatego, że jest też mnóstwo innych czynności fizjologicznych. Dlaczego jedną można załatwiać wszędzie a pozostałe nie? Właśnie dlatego argument jest bez sensu, jest milion innych sensownych argumentów ZA ale akurat nie ten. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Póki nie było internetu tylko rodzina i znajomi wiedzili żeś debil ( ͡° ͜ʖ ͡°)