Wpis z mikrobloga

jak zadowolić uśmiechniętych polaków - TRZASKOWSKI ZBIERA DLA WOSPU ALE BYŁBY DOBRYM PREZYDENTEM XD. Zaprawdę nie ma nadziei już dla społeczeństwa, chłop zrobił zdjęcie z puszka wospu i wiadomo to świadczy o byciu dobrym politykiem. Realia były takie, ze pyk zdjęcie i do domu xD. Dodatkowo zbieranie do puszki przez polityka na WOŚP to powinien być wstyd (tak jak było z tym hot16challenge) - halo czy to nie wy odpowiadacie za budżet, ze ludzie musza robić zrzutę na sprzęt medyczny?
ps. Trzaskowski byłby na pewno bardziej reprezentatywnym prezydentem niż Duda, reszta idk. Ale zachowajmy przy tym jakikolwiek zdrowy rozsądek. Kolejna cecha fajnopolactwa: „brak rozsądku, kierujemy się emocjami”

#polityka #wosp
Alcadent - jak zadowolić uśmiechniętych polaków - TRZASKOWSKI ZBIERA DLA WOSPU ALE BY...

źródło: AABFDB62-D5A2-44A3-B970-8B8FC374B891

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Alcadent: ktoś se skomentował zdjęcie a ty się zesrałeś xd jeszcze ekstrapolujesz to na całe społeczeństwo twierdząc że nie ma nadziei dla społeczeństwa xd. Za to prezydęt od 8 boleści wcale nie jest przykładem tego jak #!$%@? społeczeństwo wybrało. Tylko opinia typa na temat trzaskowskiego z serduszkiem i skarbonką wośpu xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Eremites: post polubiło ponad 3k, większość komentarzy to zachwyty, na twitterze to sporo. Poza tym co to statystyka? Nie trzeba pytać każdego polaka osobno, taki szczegól. Poza tym gdzie napisałem, ze Duda jest lepszy? Napisałem, ze Trzaskowski na pewno byłby bardziej reprezentatywny, a reszta to nie wiem. Ale cóż, fajnie rzucać rzeczy nie w temacie i traktować to jako czyjeś zdanie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz-kalucki: przeczytać całość musisz. Napisałem, ze to powinien być wstyd. Wiem, ze realia są takie, ze to dobry marketing polityczny, zgadzam się, wiec tak naprawdę to nie wstyd, a dobry ruch. Ale nie powinno tak być
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz-kalucki: ale trzeba być posłem czy mieć jakieś określone cechy, żeby być odpowiedzialnym czy jak? Jest członkiem ugrupowania politycznego, które ma ogromne wpływy + dodatkowo nie jest szeregowym posłem. Partia polityczna to nie bezosobowa jednostka, ona jest stworzona z ludzi
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz-kalucki: Tusk sam polityki nie robi. Trzaskowski to można powiedzieć vice lider PO, nawet razem kampanie robili. Dodatkowo nikt go na sile nie trzyma, a będąc w danej partii ponosisz odpowiedzialność za działania partii, bo do niej należysz
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz-kalucki: okay, ale nawiązuje do tego, ze Tusk się nie eksponuje przy byle szeregowym pośle. Z Trzaskowskim robił cześć kampanii, wiec chyba musi coś znaczyć przynajmniej publicznie. I co z tego, ze z PO może wskoczyć, czyli według Ciebie nie zgadza się z decyzjami PO, ale jest z nimi dla prezydentury xD? Przecież to by czyniło go fałszywym politykiem, to miałoby być lepsze?
  • Odpowiedz
chłop zrobił zdjęcie z puszka wospu i wiadomo to świadczy o byciu dobrym politykiem


@Alcadent: Mocna projekcja. Czyli myślisz, że babka poznała osobę Trzaskowskiego dzięki temu zdjęciu?

Trzaskowski byłby na pewno bardziej reprezentatywnym prezydentem niż Duda

Zgrywasz oświeconego inteligenta, a nie wiesz nawet, że reprezentatywny i reprezentacyjny to dwa różne słowa o kompletnie innym znaczeniu.
  • Odpowiedz