Wpis z mikrobloga

jak zadowolić uśmiechniętych polaków - TRZASKOWSKI ZBIERA DLA WOSPU ALE BYŁBY DOBRYM PREZYDENTEM XD. Zaprawdę nie ma nadziei już dla społeczeństwa, chłop zrobił zdjęcie z puszka wospu i wiadomo to świadczy o byciu dobrym politykiem. Realia były takie, ze pyk zdjęcie i do domu xD. Dodatkowo zbieranie do puszki przez polityka na WOŚP to powinien być wstyd (tak jak było z tym hot16challenge) - halo czy to nie wy odpowiadacie za budżet, ze ludzie musza robić zrzutę na sprzęt medyczny?
ps. Trzaskowski byłby na pewno bardziej reprezentatywnym prezydentem niż Duda, reszta idk. Ale zachowajmy przy tym jakikolwiek zdrowy rozsądek. Kolejna cecha fajnopolactwa: „brak rozsądku, kierujemy się emocjami”

#polityka #wosp
Alcadent - jak zadowolić uśmiechniętych polaków - TRZASKOWSKI ZBIERA DLA WOSPU ALE BY...

źródło: AABFDB62-D5A2-44A3-B970-8B8FC374B891

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@NapalInTheMorning: tego nie neguje

@F1A2Z3A4 spójrz na to zdjęcie i na to co napisała, następnie przeczytaj mój post jeszcze raz (inni odpowiadający nie mieli problemu ze zrozumieniem, to mam nadzieje ze ty tez po ponownym przeczytaniu dasz radę).
Nie zgrywam oświeconego inteligenta, przypisujesz mi takie cechy, bo zabolała twoja fajnopolacka d00pke mój post xD. I tak, popełniłem błąd, gratulacje zaorales mnie
  • Odpowiedz
spójrz na to zdjęcie i na to co napisała, następnie przeczytaj mój post jeszcze raz (inni odpowiadający nie mieli problemu ze zrozumieniem, to mam nadzieje ze ty tez po ponownym przeczytaniu dasz radę).


@Alcadent: Tak Cię zrozumieli, że każda odpowiedź pod tym wpisem to orka po głupocie którą napisałeś xD
  • Odpowiedz
  • 0
@F1A2Z3A4: orka po głupocie? jeden chłop napisał, ze się zesralem, a jeden ze Duda #!$%@? gorzej xD. Albo złe dobierasz słowa albo łatwo psycha siada, odłóż wykop lepiej
  • Odpowiedz