Wpis z mikrobloga

@Kraniec: Do końca życie nie zapomnę jak mi te opatrunki wyciągali. Myślałem że z mózgiem mi one wyjdą, później zatoki zassały powietrze a po sekundzie jak się ciśnienie wyrównało, to zaczęła się lać krew z lekką ropą. O jprd, nigdy więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@USER_303 dawno temu to miałeś? Też miałem mieć ale zrezygnowałem bo kumpel co miał mówił że po 2 latach wszystko wróciło i znowu nie może oddychac
  • Odpowiedz
@Akinori456 mordo, dzisiaj miałem badanie na bezdech i pewnie mi wyjdzie. Na kwiecień w Lublinie mam operację i mam nadzieję że pozbędę się tego bezdechu, jak nie to to jeszcze laserowo będą mi coś tam robić oczywiście za mój hajs już. Nie bój żaby będzie gituwa!
Jbc mam szpital w Lublinie gdzie robią w parę miesięcy więc mogę polecić.
  • Odpowiedz
@esfrantic ja przytyłem trochę. Z 10kg nadwagi i już mam bezdechy i kołatania czy migotania serca. Więc operacja w kwietniu i jazda. Jak nie to to jeszcze laserowo mogą podcinać. Powodzenia!
  • Odpowiedz
  • 3
@Akinori456: kurde mam to samo. Laryngolog dał ci skierowanie? Jak ja byłem u laryngologa to powiedział że nie wie czy jest prosta czy krzywa bo nos jest spuchnięty. Dostałem jakieś krople które #!$%@? pomogły i muszę iść znowu. Myślę czy nie połączyć tego z rinoplastyka
  • Odpowiedz