Wpis z mikrobloga

No i od 5:30 już nie śpię, szykuje się bo na 8 muszę być w szpitalu na operację... Boję się, i jednocześnie nie chcę mi się tam jechać... Ale muszę mieć korektę przegrody nosowej bo ciężko mi się już oddycha, gdyż prawie cały czas mam zatkany nos...
Trzymajcie kciuki, aby wszystko poszło gładko...

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Akinori456 - No i od 5:30 już nie śpię, szykuje się bo na 8 muszę być w szpitalu na o...

źródło: temp_file1028012926260921451

Pobierz
  • 79
@USER_303:
Oj tam zaraz wstyd, pewnie też bym tak zrobił... albo z miejsca nie zgodził się na znieczulenie miejscowe i żądał narkozy xD
Ja to nawet przed dentystą mam stracha i jak mi mają coś robić, to do najmniejszej pierdoły wołam o znieczulenie, choćby tylko dla własnego psychicznego komfortu, a co dopiero jakbym miał oglądać masakrowanie mojego nosa z perspektywy pierwszej osoby... zdecydowanie za dużo wrażeń jak dla mnie xD
@Akinori456
Miałem w październiku rok temu w Warszawie na szaserów, nic strasznego, oo operacji trochę niewygodnie do czasu wyciągnięcia płytek z nosa ale idzie znieść.
Choć był na wykopie artykuł że gość po takiej operacji zmarł bo coś nie pykło ( ͡º ͜ʖ͡º)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.