Wpis z mikrobloga

@Akinori456: Też miałem i jest różnica na pewno w oddychaniu po operacji. Najgorsze są te tampony w nosie z tego co pamiętam i moment jak już je wyciągają. Mi mocno leciała krew i co chwilę prosiłem pielęgniarki o kolejne bandaże pod nos xD
  • Odpowiedz
@USER_303 bolało to wyciąganie opatrunków? słyszałam, że idzie w pory narobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
teraz w nisktórych placówkach robią jakimiś nowymi metodami, i właśnie różnica polega na tym, że są inne opatrunki.
@Akinori456 bedzie dobrze, daj znać po zabiegu ;)
  • Odpowiedz
@Snusmumriken_: To było tylko parę sekund w moim przypadku, ale okropne uczucie. Nawet nie wiem jak to opisać. Pamiętam że po wyjęciu opatrunku trochę chciało mi się wymiotować nawet ale szybko przeszło. To nie jest tak że to jest jakiś wielki ból przy wyciąganiu tamponów tylko po prostu okropne uczucie.
  • Odpowiedz
@Snusmumriken_: To tylko parę dni w szpitalu a ulga na całe życie w zasadzie. Ja miałem operację robioną gdzieś około 5 lat temu w wieku 19 lat i jest wielka różnica. Tak jak kiedyś większość czasu oddychałem przez usta bo nos był cały czas niedrożny, tak teraz oddycham normalnie, lepiej śpię, nie muszę wydmuchiwać nosa co chwilę itp.
  • Odpowiedz
@Akinori456:
No właśnie, a będziesz miał to pod narkozą, czy w znieczuleniu miejscowym? Bo przy tym drugim to podobno mogą być naprawdę mocne wrażenia, jak możesz z baaardzo bliska zobaczyć narzędzia, którymi łamią ci nos i którymi operują w środku... aczkolwiek ja bym się chyba na coś takiego nie pisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz