Wpis z mikrobloga

Stara świecka tradycja

czyli animacja rozrastania się kwadratów na przestrzeni już 11 lat 2013-2023 (choć same #kwadraty zacząłem jeździć dopiero w 2020). Pasuje je w przyszłym roku nieco bardziej zeuropeizować, a jakoś tak w większości się człowiek po Polsce tłucze. Niestety, przez taką jedną małpę z brzytwą, Rosja/Białoruś/Ukraina odpadają. A już od dłuższego czasu mam chęć na dziki wschód.

Jako że Wypok trochę umarł, to częściej wrzucam coś na Instagram gdyby komuś się nudziło i chciał patrzeć jak jeżdżę/jeździmy i nic się nie dzieje.

#metaxynarowerze #rower
metaxy - > Stara świecka tradycja
czyli animacja rozrastania się kwadratów na przestr...

źródło: 2013-2023

Pobierz
  • 47
  • 93
nogi ze stali. Chłop co cała Polskę dookoła przejechał, a ja mam problem żeby głupie 200 km wokół Warszawy zrobić ehhh


@GladysDelKarmen: ależ kolego. Ja nie porównuję się do prosów, nie porównuję się nawet do lepszych ode mnie amatorów, bo jest ich cała fura. To nie ma sensu, grunt żebyś kręcił tyle ile masz ochotę i żeby sprawiało Ci to radochę. Jak ruszasz dupę, to już "jesteś zwycięzcą" i to nie
Ja nie porównuję się do prosów, nie porównuję się nawet do lepszych ode mnie amatorów, bo jest ich cała fura. To nie ma sensu, grunt żebyś kręcił tyle ile masz ochotę i żeby sprawiało Ci to radochę. Jak ruszasz dupę, to już "jesteś zwycięzcą" i to nie żadne kołczowe #!$%@?, tylko niezasiedzenie się w domu przed kompem/tv to już sukces.


@metaxy: wołam tutaj naczelnego eksperta rowerowego @mati1990 ażeby ustosunkował się do
@Konkol: a co tu ma moje zdanie za znaczenie? a jak już zawołałaś to jak najbardziej zgoda, jednego bawi kręcenie po 50km inny dopiero się zaspokaja po 600+ trasach i lubi stan podzawałowy na podjazdach. każdy se kręci jak chce i szuka takiego otoczenia w które się wpasuje. ja tam nikogo do niczego nie zmuszam, tylko biadolę że nie mogę znaleźć takiej dziołchy która to zaakceptuje i sama będzie to lubiła.
@sylwke3100: bo to przemawia czysta frustracja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie da się nadrobić kilkunastu lat braków w socialskill w 3 lata, teraz #!$%@?ł wypadek i pół roku #!$%@? strzelił. święta samemu przed mirko, sylwek samemu przed mirko/trochę chomika.
@sylwke3100: a co siedzenie przed gierkami lepsze? jak grasz w singla - multi nie tykam. Miałem nadzieję że się przełamię i co jakiś czas się udawało iść na ustawkę, widziałem że tutaj latają ultra to miałem nadzieję że jak zapytam to ktoś da propozycję i jakoś pomału wyjdę ze #!$%@? hehehehe xD
@sylwke3100: jest grupa dziołchy na korbie czy coś i raz na jakiś czas robią koedukacyjne ustawki 300-400, jak w zeszłym roku się wybrałem to spóźniłem się na start, że miałem trasę to stwierdziłem że złepie na trasie... Taki #!$%@? minęliśmy się nawet nie wiem kiedy, ja już na chatę dojechałem a oni wrzucali zdjęcia że się rozchodzą :/