Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

w nawiązaniu do tego i tego wpisu dumnie ogłaszam, że Hintscribe jest już dostępny dla wszystkich.

Z tej okazji rozdzaję premium dla każdego kto zaplusuje i zostawi komentarz pod tym wpisem! Bardzo dziękuję wszystkim za dotychczasowy feedback i pomoc w testowaniu.

Dla przypomnienia Hintscribe to dektopowa aplikacja, która umożliwia darmową, dyskretną transkrypcje system audio w tym każdego spotkania (teams, zoom, slack, wszystkiego) bez zadnych dodatkowych integracji. Dodatkowo dzięki integracji z chat gpt możecie odpytywać o fragmenty lub calą transkrpycje w czase rzeczywistym.

Hintscribe powstał z myślą o durnych pytaniach technicznych na zdalnych rozmowach rekrutacyjnych, ale zastosowań jest dużo więcej. Podsumowanie spotkań, pomoc w small talku, tlumaczenia to tylko kilka pomysłów.

Link do demo na screenspace: https://story.screenspace.io/1500983580/06354606

Byłbym bardzo wdzięczny za feedback i recenzje na Product Hunt - dzisiaj mamy launch day i idzie nam całkiem nieźle :P.

#rozdajo #programowanie #testowanieoprogramowania #chatgpt #ai #pracait #pracazdalna
slowpx - Dzień dobry,

w nawiązaniu do tego i tego wpisu dumnie ogłaszam, że Hintscri...

źródło: scr4

Pobierz
  • 154
via Android
  • 0
@MamByleJakiNick ma tę przewagę i co prawda wiem jak to wdrożyć u siebie, ale na pewno nie będzie to tej samej jakości rozwiazanie. Dlatego w tym momencie stawiam na dyskretnosc i uniwersalność. Myślę, że Hintscribe ma szansę być dużo bardziej osobisty niż CoPilot ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@slowpx: Chcesz mi powiedzieć, że jakaś zewnętrzna aplikacja będzie mi słuchała każdej rozmowy i zapisywała ją w tekście, a potem przez swoje serwery do API chatGPT wysyłała ten tekst, żeby odpowiadać na "pytania" techniczne ? No #!$%@? grubo