Wpis z mikrobloga

Pewnego razu postanowiłem stworzyć aplikację, która w czasie rzeczywistym transkrybuje dźwięki z systemu.

Miałem prosty plan - transkrypcja miała pojawiać się bezpośrednio na ekranie. Do tego dołączyłem integrację z ChatGPT, który automatycznie wyłapuje zadawane pytania i na nie odpowiada.

Okazało się to strzałem w dziesiątkę, szczególnie podczas rozmów kwalifikacyjnych i spotkań online w pracy. Po kilku miesiącach użytkowania wprowadziłem jeszcze kilka usprawnień i pomyślałem sobie, czemu by nie spróbować na tym zarobić :P?

https://github.com/awasikpx/hintscribe

Jak to działa?
Hintscribe łapie każdy dźwięk z systemu, transkrybuje go i wyświetla tekst na ekranie. Możesz wybrać dowolny fragment transkrypcji, a ChatGPT wykorzysta go do odpowiedzi na pytania, tłumaczeń, czy nawet tworzenia treści. Idealne do pracy zdalnej, nauki czy tworzenia contentu.

Szukam Beta Testerów
Teraz poszukuję beta testerów, którzy chcieliby przetestować aplikację i podzielić się ze mną swoimi uwagami. Dla testerów mam przygotowane darmowe licencje. Chętnych zapraszam do komentowania lub pisania na priv.

#hintscribe #dzien1

Wołam: #rozdajo #programowanie #testowanieoprogramowania oraz moje ulubione tagi: #raportzpanstwasrodka oraz #rolnikszukazony
slowpx - Pewnego razu postanowiłem stworzyć aplikację, która w czasie rzeczywistym tr...

źródło: hintscribe-interview1

Pobierz
  • 24
via Android
  • 1
@nad__czlowiek wyłapuje też z tła, ale to akurat był bug. Model whisper którego używam do transkrypcji próbuje robić transkrypcje ciszy za wszelką cenę i wychodzą czasem takie krzaki. Wiem jak to naprawić, czeka w backlogu ( ͡° ͜ʖ ͡°)