Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

w nawiązaniu do tego i tego wpisu dumnie ogłaszam, że Hintscribe jest już dostępny dla wszystkich.

Z tej okazji rozdzaję premium dla każdego kto zaplusuje i zostawi komentarz pod tym wpisem! Bardzo dziękuję wszystkim za dotychczasowy feedback i pomoc w testowaniu.

Dla przypomnienia Hintscribe to dektopowa aplikacja, która umożliwia darmową, dyskretną transkrypcje system audio w tym każdego spotkania (teams, zoom, slack, wszystkiego) bez zadnych dodatkowych integracji. Dodatkowo dzięki integracji z chat gpt możecie odpytywać o fragmenty lub calą transkrpycje w czase rzeczywistym.

Hintscribe powstał z myślą o durnych pytaniach technicznych na zdalnych rozmowach rekrutacyjnych, ale zastosowań jest dużo więcej. Podsumowanie spotkań, pomoc w small talku, tlumaczenia to tylko kilka pomysłów.

Link do demo na screenspace: https://story.screenspace.io/1500983580/06354606

Byłbym bardzo wdzięczny za feedback i recenzje na Product Hunt - dzisiaj mamy launch day i idzie nam całkiem nieźle :P.

#rozdajo #programowanie #testowanieoprogramowania #chatgpt #ai #pracait #pracazdalna
slowpx - Dzień dobry,

w nawiązaniu do tego i tego wpisu dumnie ogłaszam, że Hintscri...

źródło: scr4

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • 0
@GOHAN zapytania o transkrypcje są robione offline lub bezpośrednio przez API od OpenAI, GPT również odpytywane jest bezpośrednio.

Zachecam każdego do sprawdzenia - to jest łatwe do zweryfikowania gdzie i kiedy wychodzą requesty.

Zapis do pliku jest tylko na życzenie użytkownika.
  • Odpowiedz
@slowpx: Potestuję. Coś tam działam z osobami niepełnosprawnymi. Takimi faktycznie niepełnosprawnymi, nie takimi z moderacji. Dałoby się załatwić jakieś licencje dla takich osób? Widzę tu duży potencjał.

Ps. Wybacz, ale nie uruchomię apki, która nie jest odpowiednio podpisana.
  • Odpowiedz
Z tej okazji rozdzaję premium dla każdego kto zaplusuje i zostawi komentarz pod tym wpisem!


@slowpx: A na ile to premium? Na miesiąc czy na zawsze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I czy będzie wersja na MacOS?
  • Odpowiedz
  • 1
@Mopek666: wahałem się z podpisem przed otwartą betą do ostatniej chwili, ale ostatecznie stwierdziłem, że nie znając gruntu nie będę wykładał kilku tyś na certyfikat w ciemno. Myślę, że będę miał podpisaną wersję lada moment, na pewno dam znać.

Odnośnie licencji dla osób niepełnosprawnych chciałbym zaznaczyć, że sama transkrypcja jest całkowicie darmowa i premium nie jest potrzebna, ale z przyjemnością rozdzałbym tyle premium ile potrzeba w ramach za feedback z informacją
  • Odpowiedz