Wpis z mikrobloga

@jtomek1: kiedyś robiłem sobie mieszkanie w kazaplanie i wyszło spoko.

Jeżeli chodzi o architektów to jak najbardziej polecam, ale jest to rozwiązanie tylko jeżeli budżet masz elastyczny, a nie byle by taniej
@jtomek1: SketchUp, planner5d.com Ja korzystam z tego drugiego, bardzo mi pomógł
A co do projektanta to chyba kojarzę że polecali tu chyba jakiegoś mirka lub mirabelkę
@jtomek1: najłatwiej SketchUp. Jest banalny, jak paint, a możesz potem w nim robić co tylko chcesz. Ja zaczynałem od samego początku budowy model swojego domu, potem zrobiłem projekt elewacji, ostatnio zrobiłem wizualizację kuchni,l. Uważam, że warto.
Przy okazji - polecacie skorzystać z usług projektanta wnętrz? Macie kogoś z polecenia, który nie weźmie milionów?


https://pinterest.com/ wybierz wnętrza i detale, które ci się podobają, stwórz na podstawie tego spójną kolekcję zdjęć/wizualizacji i będziesz w stanie taki projekt zrobić samemu. Przez całą budowę można wiele zobaczyć i przemyśleć, jest dużo czasu. Jeśli nie szukasz unikalnego projektu na skalę kraju, to nie ma sensu moim zdaniem robić projektu wnętrza. Chyba, że ani