Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Najbardziej wkurzające jest gdy kobiety piszą ci, że "szukają normalnego faceta". Narzekają, że faceci szukają tylko jednego, nie umieją się wysłowić a na spotkaniach źle się zachowują. Generalnie "to nie było to", "nie było chemii" lub "jakoś kontakt się urwał". Tu zapala się czerwona lampka bo w każdym przypadku jakimś dziwnym trafem spotykała się już taka panna wiele razy i zawsze to nie było to no i szuka dalej. Ja wtedy jestem znów złudnie zadowolony bo przecież HEJ, JA JESTEM NORMALNY. Masz wrażenie, że piszą do nich największe chamy, brudasy i durnie a teraz jesteś ty, wjeżdżasz jak na białym koniu i w końcu znajdziesz tę swoją miłość. Jak zwykle ubieram się w jakiejś fajne ciuchy na spotkanie, perfumy i nakręcam się na dobry humor. Na spotkaniu jest okej - rozmowa idzie, są śmiechy, zjemy lody czy coś, spacer. Po spotkaniu? cisza. W 99% przpadkach olewa po spotkaniu. Myślę sobie WTF? To narzekacie, że same chamy, pijacy, analfabeci czy napalone wieprze do was piszą to czemu mnie olewacie? Czasami sobie myślę, że więcej bym ugrał gdybym poszedł na spotkanie w dresie i był zwykłym chamem, który ma gdzieś kobiety. Nie nastawiam się na nic i nie robię nadziei ale skoro przez większość czasu dostaje pozytywne sygnały a potem nagle ghosting? Potem za pół roku znów wrócę na apki randkowe i znów zobaczę te same panny, które mnie olały. Nie mogły znaleźć nikogo wcześniej, mnie olały i pewnie to samo będzie z i ich przyszłymi rozmówcami.

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #zwiazki #blackpill #redpill #relacje #pua #logikarozowychpaskow #samotnosc #feels #randki #przegryw #tfwnogf #mgtow #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Najbardziej wkurzające jest gdy kobiety piszą...

źródło: comment_1648287278Nw3rwmEAJJKHQwNXE9zeYf

Pobierz
  • 13
@mirko_anonim: może na randkach robisz coś co triggeruje twoje niedoszłe partnerki. Z czasów randkowania pamiętam, że raczej drugiej randki nie było, jeśli facet był nachalny, bardzo mnie seksualizował, zbyt mocno parł na to, żeby wieczór skończył się u niego lub po prostu po ludzku osobowość zmieniała się między pisaniem a rzeczywistą rozmową, w wiadomościach super, a na randce temat się nie kleił i miałam wrażenie, że pomyliłam osoby.
@mirko_anonim: musisz zrozumieć że brak chemii, nie było tego czegoś itd to tylko grzeczne zamienniki stwierdzenia
nie podobasz mi się wizualnie
jakbyś był przystojny to uwierz mi ostatnią rzeczą byłaby ocena jak się zachowujesz
I albo laski piszą to zaraz po spotkaniach albo jak trafiasz na ławkę rezerwowa i widza że zaczynasz się wkręcac za bardzo - to chociaż tyle dobrego że nie leci ghosting
I nigdy nie nakręcaj się jak
Najbardziej wkurzające jest gdy kobiety piszą ci, że "szukają normalnego faceta"


@mirko_anonim: "No ale przecież tak jest o co chodzi, wystarczy być normalnym i same babki zagadują w sklepie, na uczelni. A jak jesteś skryty i nieśmiały to polecam taką aplikację tinder, słyszałeś może? Wklejasz tam swoją fotkę ja miałem akurat taką jedną fajną z planu teledysku co go kręciliśmy rok temu i powiem Ci jestem zaskoczony. Kupa miłych dziewczyn mi
Dietetyq - >Najbardziej wkurzające jest gdy kobiety piszą ci, że "szukają normalnego ...

źródło: z26539707Q,Mikolaj-Smieszek

Pobierz