Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie w Sztokholmie, jak patrzę jak ta Szwecja upada to chciałbym żeby Polska tak samo upadała. To chyba ten sam poziom co Amerykanie na Twitterze piszący, że polska właśnie upada, bo mamy więźniów politycznych i inna pisowa propaganda xD

#bekazprawakow #4konserwy #urojeniaprawakoidalne

Zdjęcie bez żadnego kontekstu, dałem pierwsze lepsze
sezonowiec1 - Jestem właśnie w Sztokholmie, jak patrzę jak ta Szwecja upada to chciał...

źródło: IMG_20240224_135619

Pobierz
  • 115
@sezonowiec1: jak w 2008 na świecie był kryzys finansowy, ludzie w USA tracili domy. Jak się spytałem polki tam mieszkającej o poziom życia to powiedziała, że ona by chciała, żeby w Polsce był taki kryzys finansowy jak w ameryce.

Poza tym nie zapominaj, że szwedzi mają zasoby ropy naftowej, które budują im dobrobyt. No i nie mieli 40 lat komunizmu, rozbiorów, itp. Wręcz przeciwnie, szwecja była potęgą (potop szwedzki)
@sezonowiec1: drogie auta pod drogą knajpą/hotelem jako wyznacznik dobrobytu xD takie zdjęcie to i w komunistycznej polsce mogłeś zrobić mirek. Problem z przestępczością gangów imigranckich jest jak najbardziej realny i akurat nasz kraj pod względem bezpieczeństwa na co dzień (poza ruchem drogowym ofc xD) stoi dużo wyżej (w dużej mierze dzięki temu, że nasi wyjechali właśnie tam, do Uk, Niemiec i Holandii, a kwiat przestępczosci wschodniej jeszcze ich nie zastąpił w