Wpis z mikrobloga

@michal0110: To nie tylko ocieplenie budynków styropianem i wełną, ale wymiana wszystkich okien na trójszybowe, drzwi na takie z certyfikatem, zmiana wentylacji na mechaniczną i źródła ciepła na pompę ciepła, bo już nawet gaz nie jest ekologiczny, a pompa żre prądu zimą około 1000 kWh miesięcznie. Koszty takiej modernizacji to setki tysięcy- często przekraczające wartość domu- jeżeli mowa o wyludniającej się Polsce powiatowej.
Dodatkowo to Julka poleciała sobie pozwiedzać na koszt
@michal0110: Jakie ma ona kompetencje czy kwalifikacje żeby rozważać i zalecać jakiekolwiek rozwiązania czy kierunki energetyczne?
Może ma np. doktorat z fizyki jądrowej i ma jasno określone pomysły rozwojowe dotyczące energii atomowej? Pewnie nie, pewnie jest głupią, tępą gówniarą która nie ma bladego pojęcia o energetyce a chore czasy w których obecnie żyjemy, pozwalają takim idiotkom zaistnieć.
@CudMalina: Ale to moja wina, że w sprawach klimatu i energetyki pojechali się spotkać przygłupy które nie mają o temacie ani pojęcia, ani kwalifikacji, ani wykształcenia?

Andrzej Duda to nie mój prezydent, ani reprezentant, nie jest nim też Morawiecki ani Tusk. Ja nie jestem demokratą (na głos powinien sobie człowiek zasłużyć), w moim świecie, decyzje i rządy sprawowaliby ludzie KOMPETENTNII, WYKSZTAŁCENI i WYWALIFIKOWANI a na szczyt klimatyczny jechaliby reprezentanci którzy byliby
@niochland: Tak UE i jeden stan w USA ma cofnąć nas do czasów z przed rewolucji przemysłowej gdy w międzyczasie reszta świata będzie miała w dupie ekologię.( ͡° ͜ʖ ͡°)
To tak jak wprowadzenie strefy czystego powietrza w Warszawie zmniejszy smog o 3% w najlepszym wariancie. xD
Do tego skąd mamy w Polsce prąd, że chcemy zwiększyć tak gwałtownie jego zużycie. Zresztą nawet nie ma o czym
@TomdeX

@R_O_T_T_E_N: I te jej tłumaczenie, że to niezależne od niej, gdzie ten szczyt się odbywa, a dojechać jakoś trzeba... Wiadomo, żyjemy w 1960 roku i nie ma czegoś takiego, jak szerokopasmowy Internet, kamerki, wideokonferencje... Pseudoekolodzy... hatfuu...


Mordo ale to nie ona ten szczyt organizowała że wypominasz jej spotkanie stacjonarne zamiast wideokonferencji ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszyscy są na miejscu


@deeprest: A nie no, jak wszyscy są na miejscu to spoko, oni też muszą. Sąsiad kopci to ja też będę, bo wszyscy to robią. Po pierwsze co oni tam na miejscu załatwią? Jaką oni mają moc sprawczą? Sam fakt, że najwięksi truciciele - USA i Chiny nie przylecieli to wiele mówi, bez nich i tak nic się nie zrobi, więc cały ten szczyt to teatrzyk, nic więcej.
@R_O_T_T_E_N: I te jej tłumaczenie, że to niezależne od niej, gdzie ten szczyt się odbywa, a dojechać jakoś trzeba... Wiadomo, żyjemy w 1960 roku i nie ma czegoś takiego, jak szerokopasmowy Internet, kamerki, wideokonferencje... Pseudoekolodzy... hatfuu...


@TomdeX: protest przed kamerkami, ja #!$%@?ę, wykopki ()