Miało być nowocześnie, czysto i europejsko, a skończyło się tak, że człowiek na własnym osiedlu wygląda jak profesjonalny nurek śmietnikowy. Targasz te wory pod dyskont, stoisz w kolejce z innymi "łowcami kaucji", a na końcu i tak wita Cię wielki napis: AWARIA. Przynajmniej po powrocie do domu można odpalić chłodną Gazowszankę i zapomnieć o tym plastikowym cyrku.
Ile już "zarobiliście" na kaucji, a ile straciliście godności pod automatem?




![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (290)
najlepsze
źródło: 1000033668
Pobierzźródło: 1000045259
PobierzO wszystko tych wariatów klimatycznych z PO podejrzewam, ale nie o taką niekompetencję, żeby robić powszechny system oparty o jakąś eko-ściemę na którym miałby zarobić jakiś pospolity Janusz...
Duopol na pełnej.