Aktywne Wpisy
CzarnaAlbinoska +114
A takie bento robię mężowi na nockę ^^
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
źródło: 1000017803
Pobierz
bArrek +140
Urodziny starokawalerakie 🥳
źródło: 1000047841
Pobierz




Hej, przede wszystkim nie bądź dla siebie taki surowy! To, co opisujesz, to bardzo częsta pułapka – tzw. paraliż decyzyjny. Chcesz po prostu mądrze wydać swoje pieniądze, zaplanować co można kupić, a że w internecie zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, wpadłeś w błędne koło. Warto sobie uświadomić jedno: idealny laptop po prostu nie istnieje. Każdy sprzęt, nawet ten za kilkanaście tysięcy, będzie miał jakąś negatywną opinię, bo ludzie częściej
Jak bierzesz na osobę fizyczną to wyjebongo i bierz co chcesz a w razie czego 2 lata rękojmi
w podobnej sytuacji u mnie, kolega mirek przyszedł, wziął za mordę, o--------ł, i kazał kupić.
kupiłem, i jestem szczęśliwy.
polecam mirka goronco!
https://wykop.pl/wpis/85825493/where-minusy-bo-jade-po-niego-jutro-1-ma-byc-ino-d
ma być ino do shitpostowania na wypoku, jutubek w HD, logowania w ksef, maile od komornika, w gry nie gram bo do gier jest konsola!
jakieś cenowe alternatywy?
ta pamięć ok? procek bez wad? Ktoś coś?
#komputery #laptopy
14 lat temu spędziłem prawie tydzień po kilka godzin śledząc, czytając opinie i recenzje laptopów (poprzedni miał felernego geforca i padł). Nigdy więcej, co najwyżej jak chcę nowy to ustawiam alert na pepperze