Wpis z mikrobloga

@TomdeX No to nie wina aktywistów, że wszyscy przywódcy, doradcy, politycy i personel sie tam spotykają. A moc jest dużo wieksza niż ciągle narzekanie i wyszydzanie wykopków. Powoduje wzrost świadomości, a to powoduje że społeczeństwa wiecej wymagają od swoich i przywódców i innych państw. Byłem teraz w Brazylii i tam są ciągle daleko w tyle, ale ostatnie lata to jest progres w kwestii ochrony lasu atlantyckiego i Amazonii.
  • Odpowiedz
@michal0110

@R_O_T_T_E_N: No, ale tak naprawdę co jest w jej rozumowaniu złego?

Uważa, że powinno się tu i teraz rozwiać OZE i równolegle atom.

No i jest za ocieplaniem domów, to coś złego, że ludzie zużyją mniej energii do ogrzania czy ochłodzenia budynków?


Walczy z lobby paliwowym więc wsiada w samolot i leci, zużywając paliwo
  • Odpowiedz
Walczy z lobby paliwowym więc wsiada w samolot i leci, zużywając paliwo


@Shatter: Jedyną słuszną formą protestu jest nic nierobienie i siedzenie na dupie 24h, to ma sens
  • Odpowiedz
@TrudnyMinus: ona na swój wiek to na podstawie jej wyników szkolnych to jest w 1% najwybitniejszych jednostek i swoich rówieśników którzy chcą zostać z-------i programistami czy prawnikami wciąga dupom xd
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard z tym, że aktywiści ekologiczni zazwyczaj cisną właśnie żeby obciążyć kosztami najbogatszych. 1 proc najbogatszych produkuje tyle dwutlenku węgla co najbiedniejsze 2/3 świata. Politycy nie dają j3bania, bo ten 1 proc odpala im piniondz.
  • Odpowiedz
z tym, że aktywiści ekologiczni zazwyczaj cisną właśnie żeby obciążyć kosztami najbogatszych.


@Siemka666: to chyba w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Pseudoekolodzy utrudniają życie głównie zwykłym ludziom, a nie bogaczom. Poza tym sama idea zabierania bogatym jest wielopoziomowo infantylnie głupia.
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard pewnie mi powiesz, że pęd za piniondzem, ja się nie zgodzę. Ty nazwiesz mnie neuropkiem, ja Ciebie lizodupem kapitalizmu, wrzucimy się na czarno i pójdziemy kłócić się gdzie indziej. Miło się gadało, besos
  • Odpowiedz
@michal0110 ja ci powiem co w jej rozumowaniu jest złego:
-pojechała do Dubaju spalając paliwo, aby p---------c o tym ze nie wolno spalać paliwa, ale ch** z tym. Prawda jest taka, ze pojechała tam odbębnić jakieś demagogie, p--------o…
Pewnie wygladało to tak: dobra, pogadamy 2 godziny i cyk pora na cs’a…. W sensie pora pozwiedzać cudowne miasto na koszt frajerów sponsorów.
  • Odpowiedz