Wpis z mikrobloga

#sejm #glupiewykopowezabawy
https://socialblade.com/youtube/c/sejmrppl
Oglądam sobie staty kanału Sejm RP i naszedł mnie taki jeden #!$%@? sprytny plan.

Kanał średnio zyskuje ~10k subów dziennie, a kancelaria sejmu przyznała się, że złożyli papier o nadanie srebrnego przycisku.

A co by było, jakby nakręcić w necie trend na subowanie tego kanału, tak żeby przekroczył milion subskrybcji?

Wyobraźcie sobie jaki to by był viral jakby po wszystkich redditach poszła fama, że kanał polskiego sejmu na jutubie jest pierwszym na świecie który przekroczył milion subów i w sali plenarnej wisi złoty przycisk.

Może to by nakręciło jeszcze większy hajp i zagraniczniacy subowaliby go dla jaj...kto wie. Może wylądowalibyśmy w czołówce największych kanałów na całym YT co na pewno nie umknęłoby opinii publicznej na świecie i nagle polski parlament byłby śledzony przez wszystkie poczytniejsze media branżowe.

Plus byłby taki, że może by się ten chlew trochę uciszył i wzięliby się za robotę, a nie licytowanie kto ma więcej afer.

W każdym razie byłoby ciekawie zobaczyć jak BBC relacjonuje jak jakiś poseł w Polsce grozi śmiercią ministrowi zdrowia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dlatego zachęcam do subowania jeśli jeszcze tego nie robicie bo to nic nie kosztuje, a może być zabawnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://youtube.com/channel/UCN5seY_Oy_GiJRhF06GfRlw
wojtoon - #sejm #glupiewykopowezabawy 
https://socialblade.com/youtube/c/sejmrppl
Ogl...

źródło: 41lfBqI+xHL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
  • 48
Gdzieś powiedział, że srebrny pewnie pojdzie na WOŚP


@HenroS To jest dopiero rak nad rakami, zamiast wziąść się za służbę zdrowie, parlament będzie licytował rzecz na aukcji dla organizacji która łącznie na służbę zdrowia w całej swojej historii dała 0,001% rocznego budżetu NFZ.

Już to mówiłem i powiem jeszcze raz: IDIOKRACJA
@HenroS Duda był ch---y więc inni też mogą być, ważne że mniej niż Duda i to w swoim prywatnym czasie wolnym

Ehhh, szkoda strzępić ryja, niedorośliście do demokracji