Aktywne Wpisy

wiktor-wkpl +667
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport
NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
źródło: 7602
Pobierz
zapasowy-pirat +49
#kiszak
Witajcie z tej strony osoba która siedzi w gameDevie oraz Unity.
i takiego syfu jak playable teaser EoE dawno nie widziałem.
Z ciekawości zdekompilowałem kod źródłowy dotPeekiem i nie wróżę tej grze dobrze - no chyba że zostania napisana na nowo.
Kod jest albo pisany przez ChatGPT lub inne AI, albo robiony przez kogoś po kursie -
Witajcie z tej strony osoba która siedzi w gameDevie oraz Unity.
i takiego syfu jak playable teaser EoE dawno nie widziałem.
Z ciekawości zdekompilowałem kod źródłowy dotPeekiem i nie wróżę tej grze dobrze - no chyba że zostania napisana na nowo.
Kod jest albo pisany przez ChatGPT lub inne AI, albo robiony przez kogoś po kursie -






Mamo chce linie maginota w domu
Linia maginota w domu:
#samochodoza #konfitura #stopcham #liniamaginota
źródło: linia maginota
Pobierzwystarczy 70 mandatów wystawiać dziennie przez kilka miesięcy i będzie pusto
@vieniasn: Tak by się zdawało, ale to złudne myślenie. W momencie pojawienia się policji ludzie piszą maile po swoich grupach znajomych i zanim policja wystawi trzeci mandat, to reszta "właśnie odjeżdża". Nie uwierzyłbyś do jakich fikołków ludzie na stanowiskach, z dobrymi pensjami, byli skłonni się posunąć by zaoszczędzić 50 zł za parkowanie w centrum Warszawy...
@vieniasn: Słupki lepsze. Osobiście straciłem całą nadzieję w egzekwowanie przepisów parkingowych, gdy przed Filharmonią Narodową goniłem strażniczkę miejscą, od której chciałem interwencji, bo na ul. Jasnej auto stało na obszarze wyłączonym z ruchu i przodem już na przejściu na pieszych. Dosłownie biegnąc do radiowozu rzuciła przez ramię "panie, to nic nie da, my ciągle dajemy mandaty, a oni ciągle stoją"...No i przestali
@vieniasn: niestety, prawo drogowe a szczegolnie ta czesc dotyczaca parkowania w polsce sie nie przyjela.
@Pawel993: policja jest beznadziejna
@vieniasn: Najpiękniejszy byłby płacz podludzi pod tytułem: państwo policyjne xD
https://zglosparkowanie.pl/
Polecam codzienn wizyty na tej stronie (。◕‿‿◕。)
@Hi_Lo_Hi: No i super. Jakby parę dni z rzędu musieli w losowych momentach wybiegać ze spotkań/od biurka/z toalety żeby na złamanie karku odjechać to może dotarłoby do tych pustych korpogłów że parkowanie na zakazie nie jest takie wygodne.