Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

313

O pato wynajmujących, eksmisji i cwaniactwie

Czy można jednocześnie nie mieć środków do życia i parkować pod domem nowsze Audi? Czy można stracić wszystko wynajmując wcześniej dom za ponad 7 tysięcy złotych miesięcznie? I wreszcie czy system ochrony lokatorów w Polsce nadal chroni potrzebujących czy coraz częściej tych, którzy nauczyl

rozregulowany_kaloryfer
rozregulowany_kaloryfer
z
youtube.com
dodany: 22.04.2026, 20:52:32
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Rejestr pasożytów mieszkaniowych
ciastofrancuskie
z czarnalistanajemcow.pl
  • 8

Komentarze (31)

najlepsze

manowak2016
manowak2016
manowak2016
22.04.2026, 22:27:22 via Wykop
  • 97
dziękujemy POPIS za to prawo! ( ͡° ͜ʖ ͡°) .... oczywiście mają związane ręce jak zwykle..... chyba że jachty z KPO to ręce otware
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bialawitz
bialawitz
bialawitz
23.04.2026, 11:07:40 via Wykop
  • 91
Ikonowicz broniacy glonojada z napompowanymi ustami, w futerku, wynajmujacego caly dom i prowadzacego lewe biznesy xD Socjaluchowi juz chyba calkiem sie styki popalily
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChocNieSniezySniegWciazSwiezy
ChocNieSniezySniegWciazSwiezy
ChocNieSniezySniegWciazSwiezy
23.04.2026, 11:30:08 via Wykop
  • 14
@bialawitz: przecież Ikonowicz nie miał na początku całego obrazu sytuacji i na filmie koleś mówi, że jak sobie uświadomił co to za ludzie to się wycofał.
  • Odpowiedz
Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
23.04.2026, 11:33:30 via Wykop
  • 11
specyficzni ludzie...


@Smartek: resortowe dzieci, tatulo był chyba ambasadorem
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
23.04.2026, 10:39:05 via Wykop
  • 24
w hiszpanii doszło do tego, że "wynajmowali" mieszkania w których nie tylko nie płacili ale też nie zamierzali mieszkać. Była prosta informacja - instalujemy tutaj romkę z dziećmi i będziesz się bujał latami, albo zapłacisz 5k euro i jutro nas nie ma. Ciekawe czy zdrajcy w rządzie czekają na podobny scenariusz, zanim łaskawie ktokolwiek się za to weźmie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

groszek71
groszek71
23.04.2026, 11:16:41 via Wykop
  • 1
@tomasz-aleksander-barania: Grubo, czytałem też że ludzie w tym kraju boją się wyjeżdżać z domu na wakacje, bo pod nieobecność można go stracić.
  • Odpowiedz
Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
23.04.2026, 11:40:05 via Wykop
  • 7
@tomasz-aleksander-barania: w hiszpanii od groma domów należy do brytoli którzy tam przyjeżdżaja tylko na część roku. Stąd domy stoją długo puste i łatwo wprowadzić skłotersów, a znowu ani policja ani politycy nie ruszą palcem w obronie brytyjczyków, bo wykupowanie przez nich nieruchomości to wrażliwy społecznie temat, generalnie Hiszpanie ich nie lubią
  • Odpowiedz
PolakRodakAfrykaner
PolakRodakAfrykaner
23.04.2026, 11:20:19 via Wykop
  • 22
Jaka spuchnięta xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misk4cy
misk4cy
misk4cy
23.04.2026, 11:25:12 via Wykop
  • 15
@PolakRodakAfrykaner: dużo spuchy może przyjmuje...
  • Odpowiedz
WaltherW
WaltherW
23.04.2026, 11:55:18 via Wykop
  • 11
Wynająć dom takiemu lachociągowi to trzeba nie mieć rigczu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

odysjestem
odysjestem
23.04.2026, 12:20:03 via Wykop
  • -1
@WaltherW: pieniądze nie śmierdzą
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
23.04.2026, 11:28:30 via Wykop
  • 11
To Ikonowicz też takich przypadków broni? Oszalał. To nie jest sytuacja, gdzie ktoś próbuje spełnić podstawową potrzebę schronienia i mu się noga powinęła, albo właściciel z d--y podnosi opłaty z dnia na dzień itd. Tu jest jakiś glonojad, który ostro cwaniakuje i zwyczajnie żyje ponad stan w domu za 7 koła miesięcznie. Tu wszystko na głowie jest postawione.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arv_
Arv_
23.04.2026, 13:21:00 via Wykop
  • 3
Nie jestem w stanie oglądać materiału w którym po każdym zdaniu jest wklejony jakiś niby "memiczny" filmik. Żeby jeszcze w tym czasie nie przestawał gadać .....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

subnoise
subnoise
24.04.2026, 19:37:51 via Wykop
  • 1
Komuś się wnioski z obserwacji przekręciły :)
Na 100 wynajmujących i 100 właścicieli, to u 90 właścicieli spotyka się jakąś betę czy inne audi w lizingu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TheKirghizLight
TheKirghizLight
23.04.2026, 16:23:48 via Wykop
  • 0
Kolejny nudny temat jak to czynszojady mają ciężko na podstawie pojedynczej historii. Jakby wrzucać historię najemców to by z tego serial powstał jak straszna jest wegetacja u nieroba, który jedynie co w życiu potrafił to dostać mieszkanie po dziadku co dostał je od KOMUNISU i teraz wiecznie podwyższa kwotę najmu a gdy mowa o remoncie mieszkania to od razu krzyczy "RATUNKU, KOMUNIS" (a od KOMUNISA mieszkanie ma).

Na szczęscie współczynnik urodzeń 1,099,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChocNieSniezySniegWciazSwiezy
ChocNieSniezySniegWciazSwiezy
ChocNieSniezySniegWciazSwiezy
23.04.2026, 11:28:17 via Wykop
  • 0
Ta kobieta brzmi jak Doda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4429
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3239
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2382
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2049
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
1906
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #mieszkanie
  • #heheszki
  • #kredythipoteczny
  • #polska
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #gielda
  • #deweloperka
  • #warszawa
  • #wynajem
  • #budownictwo
  • #patodeweloperka
  • #mieszkanienastart
  • #inwestycje

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking