O pato wynajmujących, eksmisji i cwaniactwie
Czy można jednocześnie nie mieć środków do życia i parkować pod domem nowsze Audi? Czy można stracić wszystko wynajmując wcześniej dom za ponad 7 tysięcy złotych miesięcznie? I wreszcie czy system ochrony lokatorów w Polsce nadal chroni potrzebujących czy coraz częściej tych, którzy nauczyl

- #
- #
- #
- 31
- Odpowiedz

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (31)
najlepsze
@Smartek: resortowe dzieci, tatulo był chyba ambasadorem
Na 100 wynajmujących i 100 właścicieli, to u 90 właścicieli spotyka się jakąś betę czy inne audi w lizingu
Na szczęscie współczynnik urodzeń 1,099,