Wpis z mikrobloga

@mam_spanko: no seksizmu to bym sie tu nie doszukiwal a Jachira ma nie tak z glowa ale z drugiej strony, kiedy prawactwo zrozumie, ze takie teksty sa zenujace, nikt poza ich wlasna bańką sie juz z tego nie smieje a gdy nimi rzucaja wsrod ludzi np. W pracy to przewaznie zapada cisza i kazdy sie na siebie jedynie patrzy w zaklopotaniu XD
@mam_spanko: typowa lewacka, co nie powiesz to źle.
Byś nic nie powiedział to źle, bo pewnie westerny minogon brzydzi się kobiet. Powiesz i mplememt to źle, bo mizogon traktuje kobiety przedmiotowe. No i to literalnie gwałt. Powiesz coś nie miłego to źle, bo nienawidzisz kobiet mizoginie.
Zawsze źle, zawsze kobieta jest ofiarą, wszędzie gwałt.

No, ale Polacy sobie wybrali, to niech teraz cierpią.
Kokieteria i komplementowanie kobiet to prawo natury


@onucoutkajpysk: No tylko niektórzy mają problem z odróżnieniem, kiedy to jest komplement, który chciałaby usłyszeć druga osoba, a kiedy po prostu Janusz się podniecił i poczuł, że musi się tym z kimś podzielić. Fakt, że dawanie komplementów utożsamiasz stricte z płcią przeciwną sugeruje, jakie to mogą być komplementy, tj "hehe wiesz co stanoł mi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dla prawaków to się #!$%@? nie mieści w głowie, że kobiety i mężczyźni są sobie równi xD


@johny-kalesonny: Tak są równi, że kobiety mają niższy wiek emerytlny, inne normy dźwigania, mogą uciec przed wojną z kraju no i pierdyliard parytetów do sejmu czy innych stanowisk kierowniczych (broń boże nie zawodów fizycznych). Równość po uju.
Nighthuntero - >dla prawaków to się #!$%@? nie mieści w głowie, że kobiety i mężczyźn...

źródło: comment_1672047079df1jWF4OrHGkV62P0RBrgN

Pobierz
broń boże nie zawodów fizycznych


@Nighthuntero: Zawsze śmieszy xDDDDD

No równi w godności, różni w swojej sytuacji. Mają niższy wiek emerytalny, inne normy dźwigania, nie służą w wojsku - ale też są w 90% ofiarami przemocy domowej, są traktowane jak własność i dyskryminowane w wielu społecznościach. Nawet w tym wątku chłop nie potrafi rozmawiać z kobietami jak z ludźmi, tylko musi #!$%@?ć jakieś farmazony. To jest na tyle norma dla kobiet,